Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
| Gamintojas | Digitus |
| Bendras gylis (mm) | 160,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 135,00 mm |
| Bendras svoris | 0,12 kg |
| Bendras plotis (mm) | 165,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,08 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 32,00 g |
| Plastikas (be PET) | 8,00 g |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Digitus |
| Gamintojo prekių serija | USB 3.0 dviguba SATA HDD prijungimo stotelė 2,5 colio / 3,5 colio |
| Paletės kiekis | 485 dalių |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| Garantija | 24 mėn. |