Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Tristar |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross weight | 4.9 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Net weight | 3.9 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.028475 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.8 m |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gaminio spalva | Black |
| Matavimo indas | No |
| Galingumas | 180 W |
| Specialios funkcijos | Nutrients and flavor are better kept and meat stays juice thanks to the slow cooking process |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VS-3915 |
| Gross depth master carton | 680 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 355 mm |
| Net weight master carton | 9.8 kg |
| Tare weight master carton | 1.088 kg |
| Gamintojo prekės serija | Slowcooker |
| Talpa | 3.5 l |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Nelipni danga | Inner pan with nonstick coating |
| Programų skaičius | 3 |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Medžiaga | Main material: Stainless steel; Material lid: Glass |
| Palette Qty | 54 dalių |
| Producer | Tristar |
TOP susijusios paieškos
„Katilėli, virk!“ – tai tie stebuklingi žodžiai, kurių tapimas tikrove suteiktų džiaugsmą kiekvienam kasdien nerimstančiam dėl maisto gaminimo. Tereikia turėti tą stebuklingą katilėlį.
Stebuklingas katilėlis arba greitpuodis – greitas ir savarankiškas puodasGreitpuodžiai arba daugiafunkciniai puodai – tie prietaisai, …
Daugiafunkciniai puodai patogūs tuo, kad apjungia kelių įrenginių funkcijas ir leidžia programuoti maisto gaminimo procesą ir tokiu būdu taupyti laiką. Daugiafunkcinis puodas – santykinai naujas išradimas, kurio paskirtis maisto ruošimo automatizavimas ir radikalus supaprastinimas. Šio įrenginio paprastumas stebina, o …