Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Tristar |
| Gross depth (mm) | 435 mm |
| Gross height (mm) | 445 mm |
| Gross weight | 3.43 kg |
| Gross width (mm) | 121 mm |
| Net weight | 2.23 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.023422575 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PZ-2964 |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional grill pan |
| Gaminio spalva | Black |
| Dangtis pridėtas | Yes |
| Kitos savybės | Easily set the desired temperature thanks to five different temperature settings. Practical design with integrated handles, detachable cord and transparent lid with steam exhaust |
| Temperatūra (maks.) | 250 °C |
| Nelipni danga | Yes |
| Rankenėlės(-ių) funkcijos | Fixed handle |
| Dangčio medžiaga | Glass |
| Tinkamas plauti indaplovėje | No |
| Tipas | Grill |
| Skersmuo | 40 cm |
| Galingumas | 1500 W |
| Nuimamos plokštelės | Yes |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Net weight master carton | 6.86 kg |
| Tare weight master carton | 0.917 kg |
| Palette Qty | 64 dalių |
| Producer | Tristar |
| Warranty | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos
„Katilėli, virk!“ – tai tie stebuklingi žodžiai, kurių tapimas tikrove suteiktų džiaugsmą kiekvienam kasdien nerimstančiam dėl maisto gaminimo. Tereikia turėti tą stebuklingą katilėlį.
Stebuklingas katilėlis arba greitpuodis – greitas ir savarankiškas puodasGreitpuodžiai arba daugiafunkciniai puodai – tie prietaisai, …
Daugiafunkciniai puodai patogūs tuo, kad apjungia kelių įrenginių funkcijas ir leidžia programuoti maisto gaminimo procesą ir tokiu būdu taupyti laiką. Daugiafunkcinis puodas – santykinai naujas išradimas, kurio paskirtis maisto ruošimo automatizavimas ir radikalus supaprastinimas. Šio įrenginio paprastumas stebina, o …