Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Tristar |
| Gross depth (mm) | 362 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Gross weight | 5.85 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 4.85 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0303899 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.8 m |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gaminio spalva | Black |
| Matavimo indas | No |
| Galingumas | 210 W |
| Vidinis indas tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VS-3920 |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 378 mm |
| Gross height master carton | 378 mm |
| Net weight master carton | 11.7 kg |
| Tare weight master carton | 1.166 kg |
| Gamintojo prekės serija | Digital Slowcooker |
| Talpa | 4.5 l |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Ekranas | LCD |
| Valdymo tipas | Digital |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Kitos savybės | Ceramic coating; Removable inner pan; Overheat protection; Boil-dry protection |
| Nelipni danga | Inner pan with nonstick coating |
| Programų skaičius | 4 |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | N/A h |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Skaitmeninis laikmatis | Yes |
| Paruoštas įspėjamasis signalas | Yes |
| Puodo medžiaga | Stainless steel |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Producer | Tristar |
„Katilėli, virk!“ – tai tie stebuklingi žodžiai, kurių tapimas tikrove suteiktų džiaugsmą kiekvienam kasdien nerimstančiam dėl maisto gaminimo. Tereikia turėti tą stebuklingą katilėlį.
Stebuklingas katilėlis arba greitpuodis – greitas ir savarankiškas puodasGreitpuodžiai arba daugiafunkciniai puodai – tie prietaisai, …
Daugiafunkciniai puodai patogūs tuo, kad apjungia kelių įrenginių funkcijas ir leidžia programuoti maisto gaminimo procesą ir tokiu būdu taupyti laiką. Daugiafunkcinis puodas – santykinai naujas išradimas, kurio paskirtis maisto ruošimo automatizavimas ir radikalus supaprastinimas. Šio įrenginio paprastumas stebina, o …