Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle
Outwell Catamarca Turistinė kėdė, juodos spalvos (470466)
Gerber Dime – kompaktiškas, sulankstomas daugiafunkcis įrankis, skirtas kasdieniam nešiojimui. Jame yra 10 integruotų įrankių, pagamintų iš nerūdijančio plieno.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Žalia |
| Sulankstomas dizainas | Taip |
| Integruoti įrankiai | Failas, butelių atidarytuvas, prekybinės pakuotės atidarytuvas, spyruokliniai replės, vielos pjaustytuvas, žirklės, pincetas, ašmenys su lygiu kraštu, vidutinio pločio plokščias kraštas |
| Plieno tipas | 3Cr13 |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Produkto tipas | Daugiafunkcis įrankis |
| Įrankių kiekis | 10 įrankių |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 62 g |
| Ilgis | 108 mm |
| Sulankstyto produkto ilgis | 70 mm |