Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AZYMUT Giewon – kompaktiškas daugiafunkcis įrankis su 14 integruotų funkcijų, įskaitant medienos pjovimo ašmenis, vielos nuėmimo įrankį, peilį, žirkles, nagų dildę, dvigubus atsuktuvus, replės, skardinių ir butelių atidarytuvus. Įrankių užraktas užtikrina saugų naudojimą, o pridedama kišenė leidžia patogiai nešiotis.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Įtrauktas pjovimo ašmenų tipas | Medienos pjovimo ašmenys |
| Įtrauktas vielos nuėmimo įrankis | Taip |
| Įtrauktas pjūklas | Taip |
| Įtrauktas peilis | Taip |
| Žirkles | Taip |
| Nagų dildė | Taip |
| Atsuktuvų skaičius | 2 |
| Replės | Taip |
| Linijinis matuoklis | Taip |
| Įrankių kiekis | 14 vnt. |
| Daugiafunkcio įrankio tipas | Viso dydžio |
| Įtraukti atidarytuvai | Skardinių ir butelių atidarytuvai |
| Ašmenų tipas | Lygi, dantyta |
| Įtrauktas atidarytuvas | Taip |
| Deimantinė dildė | Ne |
| Įrankių užraktas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 264 g |
| Sulenkta ilgis | 10,1 cm |
| Išskleista ilgis | 16,2 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Pridedama kišenė | Taip |
Medžiaga |
|
| Korpuso medžiaga | Oda |
| Plieno tipas | 420, 7CR13 |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, plienas |
Spalva |
|
| Produkto spalva | Plieninė |