Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AZYMUT Gron daugiafunkcinis įrankis yra pilno dydžio, aukštos kokybės produktas, skirtas intensyviam naudojimui. Jame yra 11 įrankių ir patvarus odinis dėklas.
Techninės specifikacijos: Sulankstytas ilgis - 11 centimetrų, Išskleistas ilgis - 15,4 centimetrų, Svoris - 227 gramai, Plieno tipas - 420, Medžiaga - nerūdijantis plienas, Dėklo medžiaga - oda.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Magnetinis antgalių laikiklis | Taip |
| Antgalių laikiklis | Taip |
| Phillips tipo atsuktuvų antgaliai | PH 3, PH 2, PH 1 |
| Atsuktuvų skaičius | 2 |
| Slot tipo atsuktuvų antgaliai (metriniai) | 3, 7 mm, 5 |
| Šešiakampiai antgaliai (Hex) | H5, H4, H3 |
| Ašmenų tipas | Lygi |
| Peilis įtrauktas | Taip |
| Antgalių skaičius | 9 |
| Įrankio užraktas | Taip |
| Atidarytuvas įtrauktas | Taip |
| Multifunkcinio įrankio tipas | Pilno dydžio |
| Įrankių kiekis | 11 įrankių |
| Įtraukti atidarytuvai | Skardinių atidarytuvas, Butelių atidarytuvas |
| Replės | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Sulankstytas ilgis | 11 cm |
| Išskleistas ilgis | 15,4 cm |
| Svoris | 227 g |
Pakavimo turinys |
|
| Dėklas įtrauktas | Taip |
Medžiaga |
|
| Plieno tipas | 420 |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Dėklo medžiaga | Oda |
Spalva |
|
| Produkto spalva | Juoda |