Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Esperanza EKM027 yra elektrinis tarkuoklis/spiralizatorius, sukurtas efektyviam maisto ruošimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Daržovių pjaustytuvas | Taip |
| Ritinėlių skaičius | 5 |
| Citrinų presas | Taip |
Dizainas |
|
| Lengvai valomas | Taip |
| Produkto tipas | Elektrinis tarkuoklis |
| Korpusas | Plastikas |
| Produkto spalva | Baltas |
Galia |
|
| Laido ilgis | 1.25 m |
| AC dažnis | 50 / 60 Hz |
| AC įtampa | 220 - 240 V |
| Galia | 150 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 180 mm |
| Aukštis | 260 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Svoris | 1.86 kg |