Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Clatronic ME 3604 tarkavimo mašina yra kompaktiškas ir efektyvus virtuvės prietaisas, skirtas lengvam maisto ruošimui. Su moderniu dizainu ir patvaria konstrukcija, jis idealiai tinka kasdieniam naudojimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Ritinėlių skaičius | 5 |
| Tinkamas trinti | Riešutai, Sūris, Daržovės |
Dizainas |
|
| Produkto tipas | Elektrinis trintuvas |
| Produkto spalva | Balta |
| Ritinėlių medžiaga | Nerūdijantis plienas |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Galia | 150 W |
| Galia šaltinis | AC |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 1.08 kg |
TOP susijusios paieškos