Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pjaustykite patiekalus lengvai ir greitai su Clatronic EM 3702 elektriniu peiliu! Galingas 120 W variklis ir patvarūs nerūdijančio plieno ašmenys užtikrina efektyvų pjaustymą mėsai ir duonai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Nerūdijančio plieno ašmenys | Taip |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
Dizainas |
|
| Saugi užraktas | Taip |
| Spalva | Juoda |
Galia |
|
| Galia | 120 W |
| AC įtampa | 220-240 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 55 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Aukštis | 490 mm |
| Svoris | 620 g |
Komplektacija |
|
| Saugojimo dėžutė | Taip |