Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Universalus elektrinis pjaustytuvas, sukurtas efektyviam maisto ruošimui. Esperanza EKM018K pasižymi tvirta nerūdijančio plieno konstrukcija ir galingu 150 W varikliu.
Techninės specifikacijos:
Savybės |
|
|---|---|
| Pjaustyklės tipas | Elektrinė |
| Maksimalus pjaustymo storis | 1.5 cm |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Peilio skersmuo | 19 cm |
| Lengva valyti | Taip |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Nerūdijančio plieno peiliai | Taip |
| Korpuso medžiaga | Chromas, Metalas |
Galia |
|
| AC įėjimo dažnis | 50 / 60 Hz |
| Galia | 150 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 250 mm |
| Plotis | 380 mm |
| Aukštis | 250 mm |