Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
SMAPP pjaustyklė yra aukštos kokybės elektrinė pjaustyklė, skirta efektyviam mėsos pjaustymui. Galingas variklis ir nerūdijančio plieno peiliai užtikrina tikslius bei tolygiai pjaustytus gabalus.
Savybės |
|
|---|---|
| Padėklas | Taip |
| Pjaustyklės tipas | Elektrinė |
| Nerūdijančio plieno peiliai | Taip |
| Korpusas | Plastikas, nerūdijantis plienas |
| Neslystančios kojos | Taip |
| Maksimalus pjaustymo storis | 15 mm |
| Lengva valyti | Taip |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Vaikų saugos užraktas | Taip |
| Minimali pjaustymo storis | 1 mm |
Galia |
|
| Reguliuojamas greitis | Ne |
| Galia | 300 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 250 mm |
| Ilgis | 370 mm |
| Plotis | 270 mm |