Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Esperanza EKM026 elektrinis trintuvė/spiralizatorius turi penkis ritinėlius ir veikia 150 W galia. Pagamintas iš plastiko, lengvai valomas, jo matmenys yra 150 mm pločio, 255 mm aukščio ir 130 mm gylio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Ritinėlių Skaičius | 5 |
| Laikymo Skyrius | Ne |
Dizainas |
|
| Korpuso Medžiaga | Plastikas |
| Produkto Spalva | Daugiaspalvis |
Galia |
|
| Maitinimo Šaltinis | AC |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| AC Dažnis | 50 / 60 Hz |
Svoris ir Matmenys |
|
| Pločio | 150 mm |
| Aukštis | 255 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Svoris | 1.4 kg |