Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Žemiau savikainos
Bandana su spaudu ''Vytis'' - Veido ir galvos apsauga
Bandana su spaudu "Vytis"
 
3,48 0-1 d. d. (17)
Veido kaukė "Ką tu?" - Veido ir galvos apsauga
Veido kaukė "Ką tu?"
 
6,39 1-2 d. d. (34)
Daugiau Kitas puslapis

Veido ir galvos apsauga – svarbi apsauga siekiant apsaugoti savo sveikatą

Veido ir galvos apsauga – naudinga ir reikalinga apsauga, siekiant apsaugoti savo sveikatą nuo įvairių, išorinių veiksnių. Veido kaukės – šiomis dienomis, tapo mūsų gyvenimo kasdienybe. Tai veido apsauga apsauganti mus nuo įvairių virusų, dulkių, chemikalų. Tačiau, svarbios ne tik jos. Atliekant įvairius darbus svarbi ir galvos bei akių apsauga.  Tai įvairūs šalmai, apsauginiai darbo akiniai, kepurės bei kitos saugos priemonės. Jos apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų bei susižeidimų, o mūsų sveikatai yra ypatingai svarbios. Šalmas bei kepurės dažnai naudojami statybvietėse ir statybų metu, siekiant maksimaliai apsaugoti galvą, o apsauginius, statybinius akinius žmonės naudoja įvairių pjovimo, gręžimo darbų atlikimo metu. Jie apsaugo nuo pavojingų medžiagų patekimo į akis. Tinkamai pasirinkta galvos bei veido apsauga tiesiogiai apsaugos nuo įvairių sveikatos sutrikdymų.

Kokią veido kaukę pasirinkti?

Norint išsirinkti tinkamą bei veiksmingą veido kaukę ar respiratorių, kuris apsaugos ne tik nuo įvairių virusų, bet ir nuo kenksmingų medžiagų patekimo į kvėpavimo takus, būtina žinoti, kelis, labai svarbius dalykus. Visų pirma, kaukės gali būti vienkartinės arba daugkartinės. Taip pat, kvėpavimo takų apsaugai naudojami ir įvairūs apsauginiai skydeliai bei respiratoriai. Vienkartinės veido kaukės dažniausiai būna medicininės. Šios kaukės filtruoja dideles, lašelines daleles, kurios išsiskiria žmogui kosėjant ar čiaudint. Tačiau, siekiant apsisaugoti nuo mažesnių virusų dalelių, šios kaukės nėra tokios veiksmingos. Tai dažniausiai mėlynos spalvos, stačiakampės kaukės, turinčios elastines ausų gumeles bei tvirtinimą nosies srityje.

Tuo tarpu, respiratoriai laikomi efektyvesniais. Jie geba išfiltruoti tiek mažas, tiek dideles virusų daleles. Respiratoriai labiau priglunda prie veido, yra brangesni, tačiau ne tokie draugiški aplinkai. Respiratorius naudoja ir įvairių profesijų atstovai, siekdami apsisaugoti nuo kenksmingų medžiagų patekimo į kvėpavimo takus. Tokiems tikslams, naudojami specialūs, filtrą turintys respiratoriai, dažnai dar vadinami dulkių kaukėmis. Filtras, esantis šios kaukės išorėje, filtruoja viską ką žmogus įkvepia, tačiau ne tai ką iškvepia. Dėl šios priežasties, naudojant jas, neapsaugomi aplinkiniai žmonės. Šios kaukės nėra tinkamos norint apsisaugoti nuo virusų.

Daugkartinės veido kaukės – naujoji apsisaugojimo nuo įvairių virusų tendencija. Jas plačiai imta gaminti atsiradus koronavirusui. Šios kaukės laikomos draugiškomis aplinkai, nes dažniausiai gaminamos iš perdirbtos tekstilės bei audinių. Tačiau, yra nuomonių, kad šios kaukės nesuteikia tokios veiksmingos apsaugos kaip medicininės kaukės. Norint, kad daugkartinė veido kaukė kuo efektyviau atliktų apsauginę funkciją, ji turi būti trisluoksnė. Svarbu, kad tokio tipo kaukė turėtų išorinį, drėgmei atsparaus audinio, sluoksnį, vidurinį sluoksnį, kuris pagamintas iš poliesterio medvilnės ar polipropileno, ir vidinį, absorbuojantį sluoksnį, kuris pagamintas iš natūralių audinių, tokių kaip medvilnė. Daugkartinės kaukės – stilingos, išsiskiria įvairiais dizainais bei spalvomis.

Veido ir galvos apsauga – draugiška kaina perkant internetu

Apsaugokite savo sveikatą įsigydami veido bei galvos apsaugas. Tokių būdu, būsite saugūs ne tik nuo nelaimingų atsitikimų atliekant įvairius darbus, bet ir užkirsite kelią įvairių virusų plitimui. Siūlome platų, įvairų veido bei galvos apsaugų pasirinkimą internetu, o draugišką kainą – garantuojame! Akcijų metu norimas veido ar galvos apsaugas galite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Veido ir galvos apsauga kategorijoje šiais metais?

Veido ir galvos apsauga - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Veido ir galvos apsauga kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 847 prekes, o kainos prasideda nuo 0.50 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Veido ir galvos apsauga kategorijoje?

Kas baisesnis: virusas ar bakterija? O kas efektyvesnis: medicinė kaukė ar respiratorius? Koronaviruso pandemijos metu šie klausimai ypač aktualūs. Ką svarbu žinoti,  prieš renkantis apsaugines priemones, kad būtumėte maksimaliai apsaugoti? Kas apsaugo, o kas tik suteikia klaidingą iliuziją? Patarimais dalinasi internetinės parduotuvės „Varlė.lt“ ekspertas Aivaras Saniukas.

Kas yra tie virusai?

Virusai yra mikroskopiniai mikroorganizmai, kurie nėra klasifikuojami kaip gyvi organizmai. Jie sudaryti iš aminorūgščių (baltymų), tačiau skirtingai nei gyvi organizmai jie neturi ląstelių struktūros. Virusą sudaro DNR arba RNR molekulė arba nukleorūgštis, apjuosta vadinamuoju baltymų kapsidu. Savarankiškai virusai negali daugintis, tam jiems reikia išorinių gyvų organizmų.

Priklausomai nuo konkretaus viruso tipo, virusas gali kurį laiką gyventi už šeimininko (kuris gali būti žmogus, gyvūnas ar net bakterija) organizmo ribų, tačiau dauginasi tik panaudodamas gyvas organizmo ląsteles, kuriose gyvena ir su jomis susijungia. Virusinės infekcijos gali paveikti visą žmogaus organizmą. Būdingos virusų sukeltos ligos: AIDS (sukelia ŽIV), gripas (gripo virusas), tymai, kiaulytė, raudonukė, hepatitas, pasiutligė ir dabartinis koronavirusas. Tačiau paaiškėja, kad taip pat dažni peršalimai yra būtent virusų, o ne bakterijų padarinys.

Virusas ar bakterijos – ko reikėtų labiau bijoti? Atsakyti į šį klausimą vienareikšmiškai neįmanoma, tačiau žinoma, kad virusinės ligos yra tokia susirgimų grupė, kuriai nėra vaistų. Gydymas paprastai yra simptominis ...

Skaityti daugiau

Virusai ir epidemijos lemia didžiulį susidomėjimą respiratoriais (apsauginėmis kaukėmis). Varlė.lt specialistai pastebėjo, kad dažnai žmonės aklai perka šiuos daiktus net nesusimąstydami ar jiems tikrai jų reikia ir nepasidomėję skirtingais jų standartais. Skaityti daugiau

Dezinfekuoti namus svarbu ne tik koronaviruso laikais. Tai atlikti reikėtų visada, kai jūsų namų gyventojai perserga kokia nors virusine infekcija, nes kruopštus patogenų iš aplinkos pašalinimas ženkliai sumažina kitų asmenų užsikrėtimo riziką. Varlė.lt specialistai pataria, kaip dezinfekuoti namus ir į kokius daiktus ypatingai atkreipti dėmesį. Skaityti daugiau