Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Tipas | Cd-r |
| Gimtoji talpa | 700 mb |
| Optinio disko skersmuo | 120 mm |
| Rašymo greitis | |
| Cd įrašymo greitis | 52 x |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 120 x 120 x 15 mm |
| Dėklų arba master dėžių kiekis | 30 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 21600 vnt |
| Padėklo svoris (jk) | 444 kg |
| Modelio pavadinimas | 43725 |