Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
LEGO® 29 serija
TOP prekė! Aptel žvaigždžių projektorius/naktinė lemputė - Astronautas , ATL AK235A
Esperanza EKB001 buteliukų šildytuvas yra kompaktiškas ir nešiojamas prietaisas, skirtas saugiai šildyti kūdikio maitinimo buteliukus. Reguliuojamas termostatas užtikrina tikslų temperatūros valdymą, o lengvai valomas dizainas palengvina priežiūrą.
AC įtampa: 230 V, Galia: 100 W, AC įėjimo dažnis: 50 Hz.
Savybės |
|
|---|---|
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Lengvai valomas | Taip |
| Laido ilgis | 0,7 metro |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Tinkamas plauti indaplovėje | Taip |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Laido laikymas | Taip |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| Nešiojamas | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
Galia |
|
| AC įtampa | 230 V |
| Galia | 100 W |
| Galia šaltinio tipas | AC |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.