Važiuoji atostogauti? Štai 5 daiktai, kuriuos privalai pasiimti kartu!

atostogų daiktai

Atostogos – saldi tinginystė, išsikrovusių baterijų laikas bei visiškas atsipalaidavimas. Tokiomis akimirkomis išskyrus atostogų kryptį taip pat vertėtų pasirūpinti daiktais-pagalbinikais. Varle.lt specialistai čia omenyje turi daiktus, kurie padės atitrūkti nuo realybės ir turėti gerą nuotaiką bei laiką. Sužinok, kokius penkis daiktus verta pasiimti su savimi į kiekvieną atostogų kelionę.

Nepriklausomai nuo to, ar keliausi į Lietuvos pajūrį, kaimus ar rinksis užsienio kurortus, tau gali praversti šie daiktai:

1. Skaitmeninių knygų skaityklė arba planšetinis kompiuteris

Pats tas ilgesnei kelionei ar tinginystėms paplūdimyje. Niekada nejusi nuobodulio, nes po ranka visada bus tavo mylimiausios knygos. Smagiausia tai, kad mažame įrenginyje tilps ir skaitiniai artimiesiems. Priklausomai nuo poreikių gali rinktis skaitykles su Wi-Fi, interneto naršykle ar atminties kortelių skaitytuvu. Be to, gamintojai siūlo ir modelių su jutikliniais ekranais.

Planšetinių kompiuterių įvairovė ir naudojimosi funkcionalumas (ne tik skaitymui) – didesni, tačiau naudotis jais saulėje jau nėra taip patogu, kaip skaityklėmis.

2. Išorinė nešiojama baterija (angl. Powerbank)

Tai mūsų rinkoje santykinai naujas daiktas, tačiau jau galima drąsiai teigti, kad jis sukėlė tam tikrą revoliuciją keliautojų gyvenime. Kodėl? Nes leidžia pamiršti apie išsikrovusią bateriją ir mėgautis supančia aplinka. Išorinė nešiojama baterija (angl. powerbank) dar yra vadinama energijos banku, nešiojamu akumuliatoriumi ar nešiojama baterija. Tai pagalba, kuri pravers dažnoje situacijoje. Tereikia, kad įkrautum jį taip, kaip ir savo telefoną bei įsimestum į kuprinę. Kai telefono baterijos įkrovimo lygis ženkliai sumažės, prijunk išmanųjį prie išorinės baterijos.

3. Vandeniui atsparus fotoaparatas

Netikėtas lietus vaizdingoje aplinkoje, nardymas nedideliame gylyje, maudynės baseine – tokias akimirkas verta įamžinti. Todėl pagalvok apie fotoaparatą, kuriam nebaisus bus vanduo. Taip pat vertėtų žinoti, kad yra specialių korpusų, kurie apsaugo tradicinius fotoaparatus nuo vandens. Renkantis fotoaparatą siūloma atkreipti dėmesį ir kitus parametrus, pavyzdžiui tokius:

  • Filmavimo funkcija
  • Atsparumas vandeniui
  • Atsparumas šalčiui
  • Atsparumas slėgiui

4. Mini daiktai

Ko gero visi puikiai žino, kaip sudėtinga sutalpinti į lagaminą visus reikiamus daiktus ir neviršyti svorio limito. Todėl vis labiau populiaresni tampa ne tik kosmetikos priemonių miniatiūriniai sprendimai, bet ir mini įrenginiai, kurie lengvai telpa ir rankiniame bagaže. Šiandien galime rinktis ne tik virdulius ir plaukų džiovintuvus, bet taip pat barzdaskutes ir plaukų stilizavimo įrenginius.

5. Nešiojama kolonėlė

Viešbučio kambaryje, ekskursijoje pėsčiomis, paplūdimyje, kalnuose ar prie ežero – muzika ne pro šalį bet kur. Nešiojama kolonėlė yra pakankamai maža, todėl tilps kuprinėje ar dviračio krepšyje. Be to, jos baterijos įprastai veikia net iki 20 valandų, todėl muzikos garsų užteks ilgam.