USB laikmenos

Nesvarbu, ar norite įsigyti naują USB atmintinę, ar tik ieškote modernesnio varianto, yra keletas patarimų, kurie gali  šiek tiek palengvinti jūsų apsipirkimą. Nepamirškite, kad šie patarimai nėra griežtos taisyklės, ir juos visada galima keisti priklausomai nuo jūsų pačių poreikių.

Išsirinkite talpią

Jums niekada neteks gailėtis, kad jūsų USB atmintinė yra per didelės talpos. Nors atmintinių kaina priklauso nuo talpos, tačiau kainos skirtumas tarp 8GB ir 16GB talpos atmintinių bus mažesnis, nei vėliau tektų sumokėti norint įsigyti dar vieną 8GB talpos atmintinę.

Apsisaugokite

Dauguma atmintinių turi tam tikrą duomenų apsaugą, įskaitant slaptažodžio apsaugą arba net piršto antspaudų skanavimą. Jums reikalingas apsaugos lygis priklauso nuo to, kokius duomenis laikysite atmintinėje, tačiau vertėtų rinktis atmintinę bent jau su slaptažodžio apsauga. Mažo dydžio atmintinės gali būti patogios, tačiau tokias atmintines lengva pamesti.

Kita patikima apsaugos priemonė yra gamintojo garantija, suteikiama daugumai USB atmintinių. Gamintojo garantijos trukmė gali siekti nuo vienerių metų iki garantijos visam atmintinės eksploatavimo laikotarpiui. Ši garantija užtikrina apsaugą nuo gaminio gamybos defektų (visi garantiniai terminai skiriasi, pasitikslinti galite garantiniame lapelyje).  Tačiau atmintinių garantijos vertingos tik tada, kai yra pridedamos prie prietaiso; nesivarginkite ir nepirkite prailgintos garantijos iš  mažmeninių  pardavėjų, nes tokia garantija nėra verta jūsų pinigų.

Atsižvelkite į tvirtumą

Jokia apsauga slaptažodžiu jums nepadės, jeigu atmintinė šiek tiek susidėvės, o po to subyrės į dalis. Ieškokite atmintinių su anoduoto aliuminio ar kitos tvirtos medžiagos korpusu. Jei renkatės plastmasinį korpusą, tada pasirinkite bent jau tokią USB atmintinę, ant kurios dangtelio tvirtinasi virvutė ir pan. Taip pat būtų gerai, jeigu atmintinė būtų nepralaidi vandeniui, ypač jei ketinate ją tvirtinti prie savo raktų.

Palaikymas

Paprastai šioje srityje vertinamas viskas, kas susiję su „USB 3.0“, tačiau kalbant apie USB atmintines, tai dažniausiai nėra būtina.  Jeigu atmintinė yra 32GB talpos ir yra naudojama tik duomenų saugojimui ir perkėlimui, tada papildomai mokėti už geresnį duomenų perdavimo greitį neverta. Šios talpos atveju greičio padidėjimas yra sunkiai pastebimas, nebent darbo metu turite užduotis atlikti labai skubiai ir atmintine naudojatės daug kartų per dieną. Tokiu atveju, prieš pirkdami „USB 3.0“ atmintinę, iš pradžių įsitikinkite, kad šią technologiją palaiko ir jūsų kompiuteris.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *