TOP 10 kvepalų moterims 2023 metais. Kokiu nauju aromatu papildyti asmeninį įvaizdį?

Kvepalai – neatsiejama įvaizdžių, asmeninio stiliaus ir asmenybės dalis. Jie puikiai papildo aprangą, suteikia jai norimą nuotaiką, o taip pat, geba pabrėžti asmenybės bruožus. Moteriški kvepalai – ne išimtis. Tai, ko ne, svarbiausias moteriško garderobo aksesuaras, kuris ne tik puikiai papildo įvaizdžius, bet ir padeda jiems suteikti moteriškumo, jausmingumo, o pačiai damai – daugiau pasitikėjimo savimi ir norimos nuotaikos. Nors kvepalų istorija mena jau tūkstančius metų, o atsiradimo pradžioje juos naudojo tik aukštą statusą turinčios asmenybės, šiandien moteriški kvepalai yra ne tik plačiai naudojami, bet ir džiugina savo dideliu pasirinkimu. Nuo gėlių iki medienos ir nuo vaisių iki prieskonių – skirtingi kvepalų tipais, skirtingos jų natos suteikia galimybę kiekvienai damai rasti ir pasirinkti sau tinkamiausią kvapą. Tačiau, platus ir įvairus pasirinkimas tikrai gali susukti galvą ir nosį – kaip gi pasirinkti tuos vienintelius, labiausiai tinkančius ir patinkančius kvepalus? Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime TOP 10 kvepalų moterims, kurie tikrai yra verti dėmesio 2023 metais. Galbūt vieni iš jų taps nauju aromatu, papildančiu jūsų įvaizdį?

1. Dolce & Gabbana „L´imperatrice“

Pirmoje TOP sąrašo vietoje – savotiška klasika laikomi „Dolce & Gabbana“ mados prekės ženklo kvepalai moterims – „L‘imperatrice“. Tai kvepalai, kurie yra skirti modernioms, inteligentiškoms damoms, norinčioms pabrėžti savo moteriškumą, grožį. Tai ryškiomis, egzotinių vaisių, gėlių ir muskuso natomis pasižymintys kvepalai, kurie turi gaivumo ir lengvo saldumo. Tokiu būdu, jie puikiai pabrėžia moterišką žavesį. Viršutinėse kvepalų natose galima užuosti raudonuosius serbentus, kivius, rabarbarus, kurie vos pasipurškus suteikia savotišką gaivos pliūpsnį. Vėliau, po mažu atsiskleidžia ir širdies natose esantys rausvažiedžių ciklamenų, arbūzų, jazminų žiedų akordai, puikiai grojantys su pagrindinėse natose esančių greipfrutų medienos, muskuso ir santalo natomis. Būtent pagrindinės, muskuso natos suteikia kvepalams gylio, svorio. Tai kvepalai, kurie tikrai neleis likti nepastebėtai. Patrauklus, stebinantis, ryžtingas jų kvapas puikiai papildys drąsios moters įvaizdį. Be to, šie kvepalai puikiai tinka vakarui ir svarbioms progoms. Naudinga paminėti ir tai, kad šie „Dolce & Gabbana“ kvepalai pasižymi ir puikiu išsilaikymu, unikaliu šleifu, o tuo pat metu, yra ir sąlyginai nebrangūs.

2. Calvin Klein „Ck IN2U“

Nebrangūs, bet visame pasaulyje populiarūs ir moterų mėgiami „Calvin Klein“ kvepalai moterims „Ck IN2U“ taip pat gali tapti puikiu pasirinkimu. Tai kvepalai, kurie puikiai tiks jaunesnėms moterims ir merginoms, kadangi, pasižymi jaunatviškumu, spontaniškumu dvelkiančiais akordais. Tuo pat metu, jie turi ir lengvo seksualumo. Šiuose „Calvin Klein“ kvepaluose puikiai groja viršutinės greipfrutų, bergamočių, raudonųjų serbentų lapų natos, kurios nosį pirmiausia paliečia savo ryškumu ir stiprumu. Vėliau, ima skleistis ir randenių, baltažiedžių kaktusų natos, kurios sušvelnina aromatą. Na, o pagrindinėse natose esanti ambra, vanilė, kadagiai kvepalams suteikia šilumos, svorio ir jausmingumo bei padeda aromatui suteikti balanso. Jaunatviškas ir žaismingas, šis kvapas puikiai papildys jaunos merginos garderobą bei puikiai tiks naudojimui tiek dieną, tiek vakare.

3. Calvin Klein „Euphoria“

Dar vieni, puikūs „Calvin Klein“ kvepalai moterims – „Euphoria“. Šie kvepalai dvelkia prabanga ir yra vieni iš populiariausių „Calvin Klein“ kvepalų moterims. Paslaptingumu, laukinės gamtos, egzotinių gėlių, rytietiškos auros aromatais dvelkiantys „Euphoria“ kvepalai leis jaustis išskirtine ir galinga, seksualia. Šiuose kvepaluose galima užuosti granatus viršutinėse natose, lotosą ir orchidėjas vidurinėse natose ir medienos, muskuso, gintaro, vanilės, žibuoklių, pačiulio akordus pagrindinėse natose. Toks unikalus natų junginys sukuria jausmingą, bet veržlų ir energingą kvapą, kuris garantuoją unikalumą ir asmeniškumą, kiekvienai šiuos kvepalus dėvinčiai damai.

4. Moschino „I Love Love“

Žaismingumu, spalvingumu ir šėlionėmis dvelkiantis pasirinkimas – „Moschino“ kvepalai moterims „I Love Love“. Kaip teigia pats gamintojas ir sufleruoja kvepalų pavadinimas, šis kvapas yra skirtas meilei. Tai žaismingomis, tačiau, tuo pat metu romantiškomis ir šelmiškomis natomis pasižymintis kvapas, kuris puikiai tiks moteriai, nuoširdžiai mylinčiai gyvenimą. Viršutinėse kvepalų natose ryškiai užsiuodžia apelsinas, citrina, greipfrutas, raudonieji serbentai. Šias natas, ilgainiui pakeičia pakalnučių, arbatinės rožės ir cinamono lapų natos. Na, o kvepalams baigiamąjį toną suteikia Tanaka mediena, muskusas ir kedras. Šie be galo romantiški, bet žaismingi kvepalai nėra itin ryškūs. Subtilus jų aromatas puikiai tinka pavasariui, vasarai, dėvėjimui dienos metu. Tai kvepalai, kurie tikrai pakylės nuotaiką ir suteiks daugiau pozityvumo.

5. Hugo Boss „Deep Red“

Kiekviena moteris žino, ką reiškia „maža juoda suknelė“. Na, o „Hugo Boss“ kvepalai moterims „Deep Red“ yra tarsi mažos juodos suknelės atitikmuo – kvepalų buteliuke. Tai seksualumu, impulsyvumu dvelkiantys kvepalai, kurie puikiai tiks savimi pasitikinčioms, drąsioms, stilingoms ir linksmoms damoms, kurios nepaklūsta kitų kurtoms taisyklėms. Šie kvepalai gali būti priskiriami prie vaisių ir gėlių tipo kvepalų, o jų kvapas įvaizdžiui suteiks ne tik seksualumo ar drąsos, bet ir spontaniškumo. Viršutinėse šių kvepalų natose galima užuosti klementinus, juoduosius serbentus, raudonus greipfrutus, mandarinus ir kriaušes. Tokią vaisinę kvepalų pradžia palengva keičia širdies natose esantys gėlių kvapai – kvapioji tuberoza, frezijos, imbiero žiedai, kinrožė ir imbieras. Na, o aromato pagrindą sudaro medienos akordai – santalas, kedras, muskusas, vanilė. Dėka pagrindinių natų, kvepalai įgauna ne tik svorio, bet ir jausmingumo, šilumos. Šie kvepalai – tikra moteriškumo bomba, kuri padės į save atkreipti dėmesį ir puikiai tiks moterims, mylinčioms gyvenimą.

6. Al Haramain „Amber Oud Gold Edition“

Būtina pabrėžti, kad moterims labai patinka ir „unisex“ tipo kvepalai, kurie gali būti skirti abiejų lyčių atstovams. Tad, tokių kvepalų mėgėjoms, puikiu pasirinkimu gali tapti „Al Haramain“ prekės ženklo kvepalai „Amber Oud Gold Edition“. Tai jausmingumu, harmoningumu ir savotišku gyliu pasižymintys, rytietiški kvepalai. Jie patiks vanilės kvapo mėgėjams, o taip pat tiems, kurie mėgsta tikrai ryškius kvepalus. Kvepaluose užuosite bergamotės, šviežios žalumos kvapus, viršutinėse natose. Vėliau, juos ima keisti meliono bei ananaso kvapų derinys, kuris suteikia ir saldumo ir gaivumo. Na, o šiltos medienos, ambros akcentai, muskusas ir saldi vanilė puikiai užbaigia kvepalus – švelnia nata. Tai kvepalai, kuriais galėsite dalintis ir su savo antra puse.

7. Dolce & Gabbana „Light Blue“

Dar vienas klasikinis, sąlyginai saugus ir populiarus pasirinkimas – „Dolce & Gabbana“ kvepalai moterims „Light Blue“. Tai gėlių ir vaisių aromatais pasižymintys kvepalai, kurie puikiai tiks fatališkoms, pasitikėjimo savimi nestokojančioms damoms. Šie kvepalai akimirksniu perkels į Siciliją, karštą vasaros dieną, Pietų pakrantės giraites ir suteiks taip trokštamą gaivumo bei vėsos dvelksmą. Tai, ko gero, vienas iš geriausių pasirinkimų, jei ieškote kvepalų vasarai, šiltajam sezonui. Aromatas nustebins savo jausmingumu ir energija bei leis pasijusti tarsi būtumėte atostogose. Viršutinėse šių kvepalų natose galima užuosti „Granny Smith“ obuolius, kedrus ir katilėlius. Ilgainiui šias natas ima keisti jazminų, baltažiedžių rožių ir bambukų akordai. Na, o muskusas, kedrai, ambra – kvepalų pagrindinėse natose, suteikia kvapui tvirtą ir šiltą pagrindą.

8. Lanvin „Eclat D´Arpege“

Puikus pasirinkimas toms moterims, kurios dievina pavasarį ir kasmet laukia šiltesnių dienų – „Lanvin“ kvepalai „Éclat d’Arpège“. Tai gaivūs, pavasarišku vėjeliu, jausmingumu ir spindesiu dvelkiantys kvepalai, kurie puikiai derės prie spontaniškos, romantiškos sielos ir asmenybės. Tai natūralios elegancijos aromatas, kuris puikiai atspindi paryžietišką dvasią, pozityvumą. Kūrėjo teigimu, šie kvepalai net gali padėti pajusti intensyvų, meilės iš pirmo žvilgsnio skonį ir jausmą. Šie kvepalai, pirmiausia, savo grožį atskleidžia alyvų ir sicilinių citrinų lapų natomis, o vėliau žavi ir svaiginančiais persikais, gėlėmis. Na, o jausmingumo, žemiškumo ir gylio kvepalams suteikia kedro, baltosios ambros natos. Nors puikiai tinka šiltajam metų laikui, šie „Lanvin“ kvepalai gali būti naudojami ištisus metus. Tai reiškia, kad vasaros ir atostogų aromatu galėsite kvepėti net laukia siaučiant pūgai.

9. Escada „Magnetism“

Ieškančioms viliojančio ir užburiančio kvapo kvepalų – „Escada“ kvepalai „Magnetism“ gali tapti puikiu pasirinkimu. Tai kvepalai, kurių kvapas tarsi magnetas patrauks aplinkinių dėmesį. Rafinuotumu, saldumu pasižymintys „Magnetism“ kvepalai dvelkia rožėmis ir jausminga vanile, o tai padeda efektyviai atskleisti moteriškumo galią, magiją ir gebėjimą gundyti bei flirtuoti. Viršutinėse šių kvepalų natose užuosite juoduosius serbentus, kurie kvepalams suteikia gaivumo bei jėgos. Vėliau, nuostabiai atsiskleis ir rožės aromatas, kuris kvapui suteikia romantiškumo, moteriškumo ir savito grožio. Na, o kokosą ir karamelę pavyks užuosti pagrindinėse kvepalų natose. Šie du kvapai papildys kvepalus ne tik saldumu ir vaisių gaiva, bet ir prabanga. Žinoma, be šių natų kvepaluose galima užuosti ir daugybę kitų vaisių, augalų ir gėlių, o kur dar medienos natos. Tai unikalaus aromato kvepalai, kurie nepaliks abejingų – tiek naudotojų, tiek aplinkinių. Pasikvepinusi jais, tikrai sulauksite gausybės komplimentų.

10. Armaf „Club de Nuit“

Paskutiniai sąraše, tačiau tikrai dėmesio verti „Armaf“ kvepalai moterims „Club de Nuit“. Tai vienas iš prieinamiausių ir kišenei draugiškiausių pasirinkimų, kuris dvelkia kerinčiu gėlių, vaisių aromatu. Grakštumu, elegancija, moteriškumu ir grožiu dvelkiantys „Club de Nuit“ kvepalai puikiai papildys daugelio damų kvepalų kolekciją. Gundantis jų aromatas pirmiausia atsiskleidžia citrusinių vaisių, greipfrutų, apelsinų, persikų, bergamotės gaiva, kurią vėliau lydi romantiškų, galvą svaiginančių gėlių aromatai. Tikrai užuosite rožes, naktinius jazminus, pelargonijas ir ličius. Na, o kvepalams pagrindą suteikia ir kvapą užbaigia saldi ir svaigi vanilė, muskusas, vetiverijas ir pačiulis. Šie akordai tarpusavyje groja nuostabiai ir garantuoja išskirtinį, puikiai įvaizdžius pabrėžiantį kvapą.

Tikime, kad nors vienas iš aptartų aromatų patraukė jūsų dėmesį. Be kitą ko, visus šiuos, TOP sąraše išvardintus kvepalus moterims, už žemą kainą, galite rasite ir Varle.lt internetiniame prekybos centre. Apsilankykite, išsirinkite labiausiai patinkančius ir tinkančius kvepalus ir savo įvaizdžius papildykite nauju aromatu!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *