2023 metų rudens TOP aromatai moterims. Kokiais kvepalais papildyti rudeninius įvaizdžius?

Kvepalai yra neatsiejama asmeninio moters stiliaus ir charakterio dalis. Žinoma, kiekviena turi skirtingą skonį, tad, ir kvepalus kiekviena mėgsta skirtingus. Be kitą ko, kvepalai gali keistis priklausomai ir nuo metų laiko, oro sąlygų, nuotaikos. Na, o atėjus rudeniui, dažna dama, į kolekcijos galą nustumia gaivius ir vasariškus aromatus ir griebiasi šiltesnių, gilesnių, neretai ir sunkesnių kvepalų, kurie padėtų puikiai atspindėti šį sezoną ir jo nuotaiką. Rudeniui puikiai tinka gilesni, turtingesni kvapai, tokios kvapų natos kaip ambra, pačiulis, kedras, smilkalai. Žinoma, neatsiejama nuo rudens kvapų yra ir vanilė, sandalmedis. Na, o jei kaip tik šiuo metu ieškote naujų, rudens įvaizdžius galėsiančių papildyti kvepalų moterims, šis straipsnis gali tapti išsigelbėjimu. Čia pateiksime geriausių ir populiariausių rudens aromatų moterims TOP sąrašą. Gal vienas iš jų taps nauju pirkiniu?

1. Chloe „Chloe“

Universalus, klasikinis pasirinkimas – „Chloe“ mados prekės ženklo kvepalai – „Chloe“. Tai ikoniški, be galo populiarūs ir nuostabiu aromatu pasižymintys moteriški kvepalai, kurie dvelkia moteriškumu, jausmingumu. Jie puikiai pabrėš jautrią moters asmenybės pusę, suteiks ne tik intymumo, bet ir elegancijos bei romantiškumo įvaizdžiams. Šis aromatas gali būti apibūdinamas kaip modernus, bet klasikinis. Jis – tikrai nepaliks abejingų, kadangi, vienu metu dvelkia ir gaiva, ir romantiškumu. Kvepaluose dominuoja gėlių natos ir jausmingi tonai. Pirmiausia, kvepalai atsiskleidžia gana stipriu ličių kvapu, kurį puikiai papildo ir viršutinėse natose esantys bijūnai bei frezijos. Po mažu, kvapas pražysta gražiausių gėlių puokšte – širdies natose galima užuosti rožes, magnolijas, pakalnutes. Na, o jausmingumo aromatui suteikia šiltos medienos, kedro, gintaro natos, kurios, be to kvepalus papildo ir prabangiu, klasikiniu tonu. Nors šie kvepalai gali būti dėvimi ištisus metus, jie puikiai tiks ir rudeniui, papildys klasikinius, elegantiškus įvaizdžius ir suteiks jiems dar daugiau elegancijos bei jausmingumo.

2. Yves Saint Laurent „Libre“

Sukurti moderniai, šiuolaikiškai damai, kuri dievina netikėtumus ir nuotykius „Yves Saint Laurent“ kvepalai „Libre“ gali puikiai papildyti rudeninių kvepalų kolekciją. Tai moteriškumą idealiai pabrėžiantys kvepalai, kurie suteikia prabangos jausmą, leidžia kiekvienai pasijausti stipriai, savimi pasitikinčiai ir unikaliai. Šiuose kvepaluose puikiai groja gėlių, medienos natos, o pats aromatas pasižymi išskirtinai ilgu išsilaikymu. Tai gilūs, subtilūs kvepalai, kurie patiks moterims, žinančioms, ko jos nori iš gyvenimo. Pirmiausia, kvepalai apie save praneša karčiųjų apelsinų, levandų natomis, juodųjų serbentų tonais. Juos puikiai papildo jazminas, apelsinų žiedai. Na, o kvepalus užbaigia dėmesį patraukiantis Madagaskaro vanilės, muskuso, kedro ir gintaro aromatas. Tai puikūs kvepalai rudeniui, kurie suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos ir tvirtumo, o įvaizdžius papildys prabangos nata.

3. Elizabeth Arden „Red Door“

Puikiu pasirinkimu rudeniui gali tapti ir „Elizabeth Arden“ prekės ženklo kvepalai moterims „Red Door“. Tai ikoniški šio prekės ženklo kvepalai, kurie buvo sukurti dar 1989 metais ir iki šių dienų yra laikomi vienais iš sėkmingiausių ir populiariausių gamintojo aromatų. „Red Door“ kvepalai dvelkia klasikiniu, elegancijos, žavesio, rafinuotumo ir prabangos pripildytu aromatu, kuris puikiai tiks toms moterims, kurios nori nesenstančių ir iš mados neišeinančių kvepalų. Tai gana intensyvūs, stiprų šleifą turintys kvepalai, kuriuose galima užuosti dominuojančias gėlių natas. Pirmiausia, viršutinėse natose užuosite lelijas, frezijas, lauko vijoklius, kuriuos pamažu papildys širdies natose esančios raudonos rožės, Maroko apelsinų žiedai, jazminai ir ylang-ylang. Na, o tvirtą, šiltą ir jausmingą pagrindą kvepalams suteiks ąžuolų samanos, sandalmedis, medaus tonai. Tai idealiai rudeniui, o taip pat ir visam šaltajam sezonui tinkantys kvepalai, kurie nuostabiai tiks svarbioms progoms, vakarui, romantiškiems pasimatymams.

4. Calvin Klein „CK IN2U“

„Calvin Klein“ kvepalai moterims „CK IN2U“ taip pat gali tapti puikiu pasirinkimu rudens sezonui. Tai aromatas, kuris puikiai papildys jaunos merginos įvaizdžius ir suteiks jiems jaunatviško polėkio, spontaniškumo ir lengvo seksualumo. „CK IN2U“ kvepalai yra tarsi vaisių ir medienos mišinys, kuris pasižymi ryškiu, stipriu, bet jausmingu aromatu. Viršutinėse šių kvepalų natose galima užuosti greipfrutus, bergamotes, raudonųjų serbentų lapus. Juos puikiai papildo širdies natose esantys ir švelnumo suteikiantys randenių, baltažiedžių kaktusų tonai. Na, o tikro rudeniško jausmingumo kvepalams suteikia ambra, vanilė ir kadagiai. Jaunatviški, spontaniški, bet jausmingi ir šilti, šie kvepalai puikiai gali būti naudojami ištisus metus, tačiau, idealiai atsiskleis ir rudens metu. Jie puikiai tiks tiek dėvėjimui dieną – darbe, tiek vakarui ir oficialioms, svarbioms progoms.

5. Giorgio Armani „Si Passione“

Rudens laikotarpiui puikiai tiks ir vieni iš naujausių prekės ženklo „Giorgio Armani“ kvepalų moterims – „Si Passione“. Tai kvepalai, kurie tiesiog dvelkte dvelkia aistra. Patrauklumas, seksualumas, moteriškas aistringumas – štai kokius jausmus sukelia šis aromatas. Tai aistringai, laisvai ir savęs atskleisti nebijančiai asmenybei tinkantys kvepalai, kurie tikrai privers praeivius atsisukti ir atkreipti į jus dėmesį. Juose užuosite rausvuosius pipirus, kriaušes, juoduosius serbentus, kurių aromatus ilgainiui pakeis širdies natose esantys jazminai, rožės ir heliotropai. Na, o jausmingą ir šiltą aromato pagrindą sudaro kedras bei vanilė, kurie suteikia balansą tarp saldžių vaisių ir gėlių natų. Tai puikus aromatas – aistringam rudeniui.

6. Versace „Crystal Noir“

TOP sąraše negalime paminėti ir nuostabaus „Versace“ aromato „Crystal Noir“. Tai vieni iš sėkmingiausių, populiariausių ir plačiausiai žinomų „Versace“ kvepalų moterims, kuriuos dievina daugybė damų, visame pasaulyje. Seksualus, drąsos, moteriškumu alsuojantis „Crystal Noir“ aromatas puikiai tiks drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims. Taip pat, šie kvepalai turėtų patikti toms damoms, kurios mėgsta rytietiškas kvepalų natas. Kaip teigia pats gamintojas, o ir naudotojos, šie kvepalai idealiai tinka rudeniui, šaltajam metų laikui ir naudojimui vakare. Jie gali tapti puikia, romantiško, viliojančio įvaizdžio dalimi. „Crystal Noir“ kvepaluose dominuoja gėlių ir rytietiškų prieskonių natos. Viršutinėse natose galima užuosti juoduosius serbentus bei juodąsias figas, kurias vėliau keičia tuberozė, jazmingas. Na, o seksualumo, jausmingumo, šilumos kvapui suteikia vanilė, sandalmedis, kašmeranas bei heliotropai.

7. Dolce & Gabbana „The One“

Unikaliu ir išskirtiniu aromatu pasižymi „Dolce & Gabbana“ mados prekės ženklo kvepalai „The One“. Skirti moterims, kurios nori jaustis unikalios, siekia pabrėžti savo stilių, charakterio savitumą, aistrą, tvirtumą, šie kvepalai puikiai tiks rudeniui ir išskirtinai papildys šio sezono įvaizdžius. Tai rytietiškas, savitai, moderniai patrauklus aromatas, kuris turi ir savotiškos klasikos ir seksualumo. Viršutinėse šių kvepalų natose puikiai persipina mandarinų, persikų, ličių ir bergamočių akordai, kuriuos pamažu keičia širdies natose. Jos ryškiai dvelkia jazminais, pakalnutėmis ir lelijomis, todėl, kvepalams suteikia „gėliškumo“. Na, o vanilė, ambra, muskusas, slyvos ir kvapnieji auksabrazdžiai sudaro išskirtinai unikalų aromato pagrindą, suteikdami jam gylio, svorio, šilumos ir saldumo. Tai unikalus natų mišinys – unikalioms ir išskirtinėms moterims.

8.  Burberry „London“

Paskutiniai, tačiau, tikrai ne patys prasčiausi šiame TOP sąraše – „Burberry“ aukštosios mados prekės ženklo kvepalai – „London“. Tai kvepalai, kurie akimirksniu jus nukels į jausmingą, nepakartojamą, savo didybe ir grožiu kerintį Londoną. Šis aromatas nuostabiai perteikia Didžiosios Britanijos didmiesčio nuotaiką, atmosferą ir pasižymi gana tradiciniu, bet tuo pat metu išskirtiniu kvapu. Šie kvepalai idealiai derės prie rudeninio palto, elegantiško įvaizdžio, prabangą ir klasiką dievinančios damos charakterio. Nors ir yra gana ryškūs ir intensyvūs, šie kvepalai turėtų patikti daugumai. Viršutinėse jų natose galima užuosti sausmedį, mandarinus ir rožes. Juos po tam tikro laiko ima keisti jazminų, bijūnų, klementinų širdies natos. Na, o muskusas, sandalmedis ir pačiulis pagrindinėse natose tik įrodo, kad šie kvepalai idealiai tinka rudeniui.

Tam, kad rudeniniai įvaizdžiai būtų maksimaliai išpildyti, labai svarbu tinkamai pasirinkti mėgiamą ir patinkantį rudens aromatą. Na, o visus šiuos ir daugybę kitų rudeniui tinkančių kvepalų, už žemą kainą, tikrai rasite Varle.lt internetiniame prekybos centre. Užsukite, išsirinkite tinkamus kvepalus ir papildykite niūrias rudens dienas nuostabiausiais aromatais!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *