Svarstyklės

Daug specialistų sutinka, kad daug labiau tikėtina, kad pavyks pasiekti ir išlaikyti tinkamą, sveiką svorį, jeigu kasdien sversitės ir atkreipsite į jį dėmesį. Puikus būdas stebėti savo svorį ir pasisemti motyvacijos metant svorį – vonioje turėti tikslias, lengvai pasiekiamas svarstykles.


Vonios svarstyklių pirkimo patarimai

Norėdami pasirinkti jums ir jūsų šeimai tinkamas svarstykles, be kainos atsižvelkite ir į toliau aprašytus aspektus:


Svarstyklių specifikacijos. Iš pradžių nuspręskite, ar norite standartinių, grindinių svarstyklių, ar stacionarias svarstykles, kaip naudojamos gydytojų kabinetuose (kai kurios drauge turi iš ūgio matavimo juostą). Pasirinkite tokio dydžio svarstykles, kurias būtų patogu naudoti ir kurios tiktų jūsų vonios kambariui ar kitai vietai, kurioje norėsite jas pastatyti. Taip pat įsitikinkite, kad svėrimo intervalas patenkins jūsų poreikius.


Skaitmeninės ir analoginės svarstyklės. Analogines vonios svarstykles lengva naudoti, be to, jos prekyboje siūlomos už prieinamą kainą. Tačiau šio tipo svarstyklės paprastai nėra tokios tikslios kaip skaitmeninės, ypač tada, kai susidėvi jų spyruoklinis mechanizmas. Skaitmeninės svarstyklės rodo svorį vienos dešimtosios svaro tikslumu ir šiose svarstyklėse galima išsaugoti informaciją, kurią vėliau galėsite peržiūrėti ir / arba palyginti su ankstesniais rodmenimis.


Ekrano aiškumas. Įsitikinkite, kad stovėdami ant svarstyklių galite lengvai įžiūrėti, ką jos rodo. Kai kurios vonios svarstyklės be standartinio ekrano papildomai išspausdina užfiksuotą svorį ant lapuko arba užfiksuotą svorį paskelbia garsiai – tai ypač naudinga prasčiau matantiems arba regos netekusiems naudotojams.


Rezultatų tikslumas. Geras analogines svarstykles paprasta nustatyti, kad jos ir toliau būtų nunulinamos ir kad pradinis svoris visada būtų lygus būtent nuliui (naudojant skaitmeninius modelius tai nėra reikalinga). Jeigu pasirinksite skaitmenines svarstykles, nepamirškite, kad retkarčiais turėsite pakeisti baterijas.


Atsižvelkite į dizainą ir stilių. Labiau tikėtina, kad svarstyklės bus naudojamos, jeigu bus matomos. Tai reiškia, kad reikėtų rinktis tokį svarstyklių modelį, kuris jums išoriškai yra patrauklus. Prekyboje siūlomos įvairiausių spalvų ir medžiagų svarstyklės, todėl jas galima priderinti prie bet kokio interjero.


Papildomos savybės. Pažangesnės skaitmeninės vonios svarstyklės taip pat matuoja ir KMI (kūno masės indeksą), kūno riebalų procentą, ramybės būsenos medžiagų apykaitą ir kitus rodiklius. Dėl šių papildomų funkcijų svarstyklių kaina gali išaugti, todėl nuspręskite, kurios iš šių funkcijų jums iš tiesų reikalingos. Kai kurias skaitmenines svarstykles galima prijungti net ir prie kompiuterio, kuriame įrašoma informacija apie svorį arba galima sekti duomenis internetu.


Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *