„Surface Pro 4“ ekraną specialistai vadina vienu geriausių rinkoje

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių ekranai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis mobilųjį įrenginį, kadangi būtent iš jo naudotojai gauna informaciją. Ieškantys didelio planšetinio kompiuterio turėtų atkreipti dėmesį į naują „Microsoft“ gaminį – „Surface Pro 4“. Įrenginys turi 12,3 colių įstrižainės „PixelSense“ ekraną, pasižymintį 2736х1824 pikselių skiriamąja geba. „DisplayMate“ kompanijos, užsiimančios ekranų diagnostika ir testavimu, specialistai „Surface Pro 4“ ekraną pavadino vienu geriausių variantu visų mobiliųjų įrenginių, veikiančių visų operacinių sistemų pagrindu, rinkoje.

Iš tikrųjų „Surface Pro 4“ turi vieną geriausių ir tiksliausių ekranų iš šiuo metu rinkoje esančių įrenginių veikiančių bet kokios mobiliosios platformos pagrindu. Jis yra vienas iš nedaugelio planšetinių kompiuterių, turinčių nuostabų ekraną, kuris idealiai tinka tiek aukštos kokybės reikalaujantiems profesionalams, tiek paprastiems, patogumą vertinantiems naudotojams,“ – teigė „DisplayMate“ atstovai.

Taip pat specialistai pažymėjo, jog „Surface Pro 4“ ekranas yra pakankamai energiją taupantis ir sunaudoja 4,8 vatų. Palyginimui, „iPad Air 2“ ekranas sunaudoja 8,3 vatų.

Šaltinis: ubergizmo.com