Subalansuoto maisto šunims paieškose rinkitės „Barking Heads“. Kodėl?

Barking Heads maistas šunims

Niekam ne paslaptis, kad labai svarbu rūpintis savo augintinių mityba. Šiame straipsnyje Varle.lt prekių augintiniams specialistas apžvelgė „Barking Heads“ maisto šuniukams sudėtį ir naudą.

„Barking Heads“ gamina įvairius, aukštos kokybės maisto produktus skirtus įvairaus amžiaus ir dydžio šunims. Visi produktai yra pagaminti iš natūralių ingredientų ir kruopščiai atrinktų vitaminų bei mineralų. „Barking Heads“ garantuoja, kad visi produktai yra be dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų, ir kad juose yra tik aukščiausios kokybės mėsa, žuvis, žolelės, vaisiai ir daržovės. Trumpai tariant, „Barking Heads“ suteikia viską, ko reikia norint maitinti laimingą ir sveiką šunį.

„Barking Heads“ šuniukų maisto sudėtis

Mėsa ir žuvis

Pasak Varle.lt specialistų, nustebsite, koks didelis kiekis mėsos yra „Barking Heads“ sudėtyje. Mėsa ir žuvis yra pirminiai baltymų šaltiniai visiems šunims. Štai kodėl šiame maiste šunims yra iki 85% mėsos arba žuvies, tinkamų naudoti žmonių maisto gamybos pramonėje. Dėl to būsite tikri, kad jūsų šuniukas gaus geriausią maistą.

Kodėl naudojamas džiovintos mėsos/žuvies ir šviežios mėsos/žuvies derinys tame pačiame produkte?

Džiovinta mėsa ir žuvis iš esmės yra šviežia mėsa, kurios drėgmė (vanduo) ir riebalai pašalinti. Tai yra turtingas baltymų šaltinis, kuris tinka jūsų šuniukui. Tačiau džiovinimo metu sunaikinami kai kurie natūraliai esantys šviežių ingredientų vitaminai ir mineralai. Taigi, pridedant šviežią mėsą ar žuvį, maistas papildomas vertingais vitaminais ir mineralais. Abu ingredientai sumaišomi ir garais formuojamos maisto granulės. Maišant šviežią mėsą su sausa gaunama geriausia sudėtis, taip reikalingas didelis baltymų kiekis ir natūralūs vitaminai su mineralais.

Angliavandeniai ir grūdai

Visi „Barking Heads“ šuniukų produktai yra 100% begrūdžiai, todėl tinka net ir jautriausiems mažyliams. Naudojami įvairūs angliavandeniai, vietoje ryžių ir avižų naudojamos saldžiosios bulvės, nes tai tirpios ir netirpios ląstelienos šaltinis, padedantis virškinimui ir puikiai tinkantis šunims, netoleruojantiems grūdų.

Aliejai ir riebalai

Daugiausia naudojamas lašišų aliejus, kuris yra puikus Omega-6 šaltinis, taip reikalingas sveikai odai ir kailiui. Taip pat sudėtyje yra saulėgrąžų aliejus – nesotieji riebalai, aprūpinantys gammalinoleno rūgštimi, kuri taip pat svarbi odos ir kailio būklei.

„Klubų ir sąnarių priežiūros kompleksas“

Daugelyje „Barking Heads“ suaugusiems šunims skirtų maistų yra specialus „klubų ir sąnarių priežiūros kompleksas“, kuris gerina vikrumą ir stiprina kaulus.

Upėtakis

Turtingas Omega-3 šaltinis ir gerai virškinamas baltymų šaltinis.

Antioksidantai ir konservantai

„Barking Heads“ nenaudoja jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Vietoje jų naudojamas natūraliai atsirandantis alfa vitamino E mišinys, kuris padeda išlaikyti maistą šviežiu ir stiprina jūsų šuniukų imuninę sistemą.

KAIP TAI GALĖTŲ BŪTI NAUDINGA JŪSŲ ŠUNIUKUI?

Sveika oda

Oda yra labai svarbus šuns organas, todėl svarbu užtikrinti, kad jis būtų sveikas. Oda turi keletą funkcijų, tačiau galbūt svarbiausia yra tai, kad ji apsaugo visus vidaus organus ir padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Sveika oda turi būti elastinga ir lygi be jokių pažeidimų, auglių ar spalvos pokyčių.

Kailis

Jūsų šuniuko kailis padeda išlaikyti kūno temperatūrą ir apsaugo odą nuo pažeidimų ar saulės. Sveikas kailis turi būti lankstus ir blizgus, be pernelyg didelio kiekio pleiskanų, plikų plotų, pernelyg riebus ar smirdantis.

Išmatos ir šlapimas

Augintinių išmatos yra labai informatyvus indikatorius, rodantis, kokia yra jūsų šuniuko mityba ir kaip virškinamas maistas. Jūsų šuns išmatos turėtų būti rudos, tvirtos, dešros formos. Šlapimas turi būti aiškios geltonos spalvos ir skaidrus.

Svoris

Jūsų šuns veislės klubas, veterinarijos gydytojas arba veisėjas, iš kurio gavote savo augintinį, galės atsakyti, koks yra jūsų šuns veislės tinkamas svoris. Tačiau atminkite, kad tai yra vidurkis ir kaip žmonių atvejais, gali būti ir būna šiokia tokia leistina paklaida.

Raumenų tonusas

Raumenų tonusas priklauso nuo valgomo baltymo kokybės ir virškinamumo, taip pat ir nuo fizinio apkrovimo kiekio.

Varle.lt prekių augintintiams specialistai tiki, kad nusprendę auginti šuniuką, pasirūpinsite ne tik kokybišku maistu, bet ir visais kitais būtiniausiais reikmenimis.