„Sony“ pristato dvi naujas „PlayStation 4“ versijas

Pirmiausia „Microsoft“, o dabar „Sony“. Japonai taip pat įves į prekybą naują žaidimų konsolę su 1 TB disku – „PS4 Ultimate Player Edition“ modelį.

„Sony“ kompanija pranešė apie tai, jog konsolių rinką papildys „PlayStation 4“ įrenginiu su 1 TB kietuoju disku.  Įdomu tai, jog prekyboje taip pat pasirodys patobulintas 500 GB versijos variantas. Tačiau nereikėtų tikėtis mažesnių kainų – pastarasis modelis kainuos tiek pat, kiek šiuo metu prieinamos konsolės.

ps4

„Sony“ pranešė, jog įves į rinką dvi naujas „PlayStation 4“ konsolės versijas. Pirmoji – „PlayStation 4 Ultimate Player 1 TB Edition“ aprūpinta 1 TB talpos disku. Prekyboje produktas pasirodys šių metų liepos 15 dieną. Deja, kol kas nėra žinoma įrenginio kaina, tačiau nėra abejonių, jog ji bus didesnė nei standartinės versijos. Įdomu tai jog, išskyrus disko talpą, naujame CUH-1116B (500 GB tai CUH-1116A) modelyje nėra jokių kitų pakeitimų.

ps4_1

Tačiau tai ne visos „Sony“ kompanijos naujienos. Bendrovė nusprendė parodyti naują „PS4“ su 500 GB disku konsolės versiją. Konstrukcija pažymėta kaip CUH-1200 modelis ir pasižymi keliomis naujovėmis. Visų pirma čia pritaikytas visiškai matinis korpusas. Ankstesnėse versijose buvo vienas blizgantis elementas. Panašu, jog „Sony“ nusprendė, kad reikalingi tam tikri pokyčiai. Šis produktas taip pat yra 10 proc. lengvesnis ir sunaudoja 8 proc. mažiau elektros energijos. Panašiai, kaip ir 1 TB modelis, naujesnė 500 GB versija prekyboje pasirodys šių metų liepą.

Vertėtų pažymėti, jog „Sony“ neplanuoja jokių kainos mažinimo strategijų, susijusių su CUH-1200 serijos premjera.

 

Šaltiniai: Sony, Eurogamer

One comment

  • Yra netikslumu! cuh1200 pagaminti yra pigiau ant 10-20 doleriu, taip kad kaina tikrai kris arba bent jau nekils nuo dabartiniu konsoliu kainos. O speju jus maximaliai kaina uzlausite nes „tipo“ nauja versija.

Comments are closed.