„Samsung Galaxy S7“ telefonas prekyboje jau kovo 11 d.

„Samsung Galaxy S7“ yra vienas labiausiai laukiamų ir aptariamų 2016 metų išmaniųjų telefonų.  Prognozuojama, kad Pietų Korėjos giganto flagmanas bus pristatytas vasario mėnesį, bet tiksli data kol kas nežinoma. Pasak Evan Blass, išmanusis telefonas „Galaxy S7“ JAV bus išleistas jau kovo 11 dieną.  Palyginimui, praeitais metais „Galaxy S6“ prekyboje pasirodė balandžio 10 dieną. Deja, bet kol kas nepatikslinta, ar bus išleistas tik „Galaxy S7“, ar kartu su juo prekyboje pasirodys ir „Galaxy S7 Edge“ išmanusis telefonas.

Dar vieną naujieną, susijusią su „Galaxy S7“, praneša „ETNews“ šaltinis. Yra žinoma, kad „Samsung“ kompanija savo įrenginiuose panaudojo daug savo pačios gamybos komponentų: procesorius, kameras, atmintį, ekranus ir kt. Pranešama, kad „Galaxy S7“ įrenginyje gamintojas ketina panaudoti firminį skaitmeninį keitiklį, kuris buvo vystomas pastaruosius tris metus.

Anksčiau savo įrenginiuose „Samsung“ kompanija naudojo „Synaptics“ ir „ST Microelectronics“ skaitmeninius keitiklius. Varlė.lt mobiliųjų įrenginių specialistai mano, kad galimai tokiu būdu kompanija nori sumažinti išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių gamybos išlaidas, tačiau ar pajus tai galutiniai įrenginių naudotojai, kol kas neaišku.

Šaltinis: phandroid.com