„Qimini Deuce“ – isšikrovusios baterijos baimės pabaiga?

„Qimini Deuce“ – tai įrenginys, kuris lems, kad užrašas „baterija išsikrovė“ nebekels nepatogumų net ir tais atvejais, kai neturėsite prieigos prie elektros šaltinio.

„Qimini Deuce“ tai praėjusių metų įrenginio „Qimini Pocket“ įpėdinys. Tam, kad būtų įkrautas telefono akumuliatorius, šį įrenginį reikėjo prijungti prie kompiuterio ir padėti ant jo telefoną. Vienintelis jo trukūmas buvo tas, kad jis neturėjo savo baterijos. Naujoji, patobulinta „Qimini Deuce“ versija yra aprūpinta akumuliatoriumi, kuris leidžia įkrauti išmanųjį telefoną net ir tada, kai neturime prieigos prie kompiuterio ir elektros energijos šaltinio.

Mažame patraukliame diske įmontuota 2000 mAhi talpos baterija. „Qimini Deuce“ nepakeis visiškai pilnos baterijos, tačiau naudotojams tai turėtų būti tam tikras išsigelbėjimas, kuris kažkiek prailgins įrenginio veikimo trukmę.

ob1.jpg

Nedideliame „Qimini Deuce“ korpuse yra 23 cm USB kabelis, kurio dėka galima įkrauti įrenginį. Laidas susukamas magneto dėka. „Qimini Deuce“ nėra visiškai bevielis įrenginys, tačiau jis lengvai telpa kone kiekvienoje kišenėje, todėl jį visada galima turėti su savimi.

Kalbant apie suderinamumą su šiuo įrenginiu, išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris būtinai turi palaikyti Qi standartą. „Kickstarer“ „Qimini Deuce“ kainuoja 59 dolerius. Jei įrenginys turės paklausą, rinkoje pasirodys 2015 m. vasarį.

ob4.jpg

Šaltinis/nuotraukos: Kickstarer