Projektorius vietoje televizoriaus? Tikrai taip! Namų pramogų projektoriaus „BenQ TH585“ apžvalga

BenQ TH585 apzvalga

„BenQ“ yra didžiausias DLP projektorių gamintojas ir dažnai vienas pirmųjų siūlo svarbius ir inovatyvius sprendimus šioje srityje. Varlė.lt projektorių specialistai parengė naujojo namų pramogų projektoriaus „TH585“ apžvalgą. Šio modelio išskirtinumas yra mažas įvesties delsos rodiklis. Varlė.lt specialistai atkreipia dėmesį į tai, kad „BenQ“ projektorių asortimente galima išskirti kelis aiškius segmentus:

  • Namų kinas. Šios paskirties projektoriams būdinga nuo Full HD iki 4K raiška ir itin kokybiškas spalvų perteikimas.
  • Namų pramogos. Čia galima išskirti tiek sportinių rugtynių transliacijas, tiek žaidimus. Šiems projektoriams būdinga nuo Full HD iki 4K raiška, didelis kontrastas ir mažas delsos laikas.
  • Verslas. Verslui skirti projektoriai pasižymi dideliu ryškumu bei ekologiškumu.

Tokios „BenQ“ specializacijos svarbiausias privalumas yra tas, kad ji leidžia pasirinkti patogiausią variantą ir nepermokėti už brangų universalumą ar tiesiog nereikalingas savybes bei funkcijas. Ko gero daugelis svarstant apie žaidimus su žaidimų konsole pirmiausia prieš akis mato televizorių, tačiau kartais verta pagalvoti plačiau, t.y. apie projektorių, kuris praktiškai bet kokią nuobodžią sieną gali paversti 100 col. ir didesnės įstrižainės ekranu. Ką siūlo šios apžvalgos herojus, kuris priklauso žaidimų projektorių lygai?

Projektorius yra pakankamai kompaktiškas. Pagamintas jis iš baltos spalvos matinio plastiko. Viršutinėje korpuso dalyje yra valdymo mygtukų rinkinys tam atvejui, jei konkrečiu metu nuotolinio valdymo pultas nebus po ranka. O komplektacijoje jis, žinoma, yra ir beje, labai patogus. „TH585“ konstrukcijoje numatytas fokuso ir vaizdo dydžio korekcijos žiedai.

„BenQ TH585“ yra labai puikus sprendimas žaidėjams, kuriems dažniausiai nepakanka 55 col. įstrižainės televizoriaus ar monitoriaus ekrano ir nori mėgautis mažiausiai 100 col. įstrižainės ar didesniais vaizdais iš 3 metrų atstumo. „BenQ TH585“ projektorius perteikia Full HD raiškos vaizdą.

Plačios jungiamumo galimybės

Žinoma, projektorių galima prijungti ne tik prie žaidimų konsolės ar kompiuterio, bet taip pat prie bet kurio įrenginio, kuris turi populiariąją HDMI jungtį. O MHL jungtis leis prie projektoriaus prijungti ir išmanųjį telefoną, kuriame esančias nuotraukas ar filmukus galėsite peržiūrėti dideliame ekrane. Taip pat yra ir USB jungtis, kurios srovės stiprio pakaks aprūpinti maitinimu prijungtą TV priedėlį ar „Chromecast“ įrenginį. Taigi jungiamumo galimybės pakankamai plačios.

Mažas įvesties delsos laikas

Kodėl šis projektorius pozicionuojamas kaip žaidimams skirtas įrenginys ir tikrai vertas žaidėjų dėmesio? Paslaptis slypi specialiame žaidimų režime ir susijusi su ypač mažu 16 ms įvesties delsos laiku. Įvesties delsos laikas yra laikas nuo signalo išsiuntimo iki jo atvaizdavimo. Ką tai reiškia praktikoje? Sklandesnį vaizdą be vėlavimų, kuris itin svarbus žaidimuose, nes kaip žinia, pergalę nuo pralaimėjimo gali skirti sekundžių dalys.

Šis parametras itin svarbus ir bus itin pastebimas greitų žaidimų, tokių kaip šaudyklės ar lenktynės metu. Dar verta paminėti ir tai, kad specialus žaidimų režimas optimizuoja vaizdą ryškumo bei kontrasto prasme priklausomai nuo pramogų tipo.

3500 ANSI liumenų ryškumas

Kalbant apie perteikiamo vaizdo kokybę, vertėtų paminėti, kad „BenQ TH585“ projektorius puikiai susitvarko su spalvų perteikimu, tačiau Varlė.lt specialistai pabrėžia, kad daug šiuo atveju priklauso nuo aplinkos apšvietimo bei sienos ar paviršiaus, į kurį projektuojamas vaizdas. Projektorius pasižymi 3500 ANSI liumenų ryškumu ir leidžia mėgautis tikrai ryškiais vaizdais tiek dienos, tiek tamsiuoju paros metu.

Itin ilgas lempos tarnavimo laikas

Svarbus parametras kalbant apie projektorių yra lempos tarnavimo laikas. Šiame modelyje jis siekia iki 15 000 valandų, naudajant „Lamp safe“ režimu, ir tai yra tikrai daug. Naudojant po 3 val. kas antrą dieną – gautųsi apie 27 metai! Iš tikrųjų jis tarnaus jums ne vienerius metus ir tikrai nejusite kažkokių apribojimų dėl to, kiek valandų per dieną jį naudosite.

Skaitmeninis objektyvo poslinkis reguliuojamam projekcijos aukščiui

Verta paminėti apie dar vieną įdomią šio „BenQ“ projektoriaus funkciją – skaitmeninį objektyvo poslinkį reguliuojamam projekcijos aukščiui. Šios funkcijos dėka galima dar labiau pritaikyti projekciją paviršiui, į kuri projektuojamas vaizdas. Ir žinoma, šio projektoriaus dėka galima mėgautis ne tik žaidimais, bet ir žiūrėti sporto transliacijas bei filmus. Projektoriaus meniu yra daugybė galimybių nustatyti norimus profilius ir parametrus priklausomai nuo projektuojamo turinio tipo.

Konsolinių žaidimų projektorius su mažu įvesties delsos rodikliu ir 3 500 ANSI liumenų šviesumu BenQ TH585

Triukšmo lygis

Renkantis projektorių taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į generuojamo triukšmo lygį. Skirtingai nei televizoriai, projektoriai pasižymi didesniu triukšmingumu, todėl kuo toliau nuo jūsų ausų stovės įrenginys, tuo žinoma, mažiau girdėsite tą triukšmą. Standartiniame veikimo režime, kuriame neapribotas projektoriaus ryškumas, „BenQ TH585“ triukšmo lygis neviršys 35dB, o „Eco“ režime – 29 dB.

Konsolinių žaidimų projektorius su mažu įvesties delsos rodikliu ir 3 500 ANSI liumenų šviesumu BenQ TH585

10 vatų garsiakalbis

Šiame projektoriuje integruotas 10 vatų garsiakalbis. Žinoma, geresnei garso patirčiai tikrai verta investuoti į garso kolonėlę ar soundbar, o galbūt jūsų poreikius tenkins ir integruotas garsiakalbis. Projektoriaus gale yra garso jungtis, prie kurios galima prijungti išorinius garsiakalbius. Garsiakalbius taip pat galite prijungti prie vaizdo transliavimo įrenginio (vaizdo grotuvo, žaidimų konsolės ar tv priedėlio), o galbūt jau turite savo namų kino sistemą ir tiesiog trūksta didesnio vaizdo?

Varlė.lt specialistų manymu, „BenQ TH585“ gali būti tikrai puikiu jūsų namų pramogų centru ir dar patogiu – juk jį, skirtingai nei didelį televizorių, patogiai galėsite pasiimti į vakarėlį pas draugus ar surengti žaidimų turnyrą bei kino vakarą sodyboje.

Patarimai kaip issirinkti projektoriu

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *