TOP 3 NEŠIOJAMŲ PROJEKTORIŲ NAMAMS TRUMPA APŽVALGA [VIDEO]

Svarstote, kokį projektorių įsigyti namams? Ieškote įdomaus projektoriaus pramogoms, filmams žiūrėti ar prezentacijoms rodyti? Tada, ši Varlė.lt apžvalga jums gali būti itin aktuali, mat panagrinėjome tris skirtingus dėmesio vertus projektorių modelius.

Vertėtų paminėti, kad televizorių industrija pastaruoju metu labai pasikeitė. Ir čia kalba ne tik apie 8K ekrano raiškos realizavimą ir 4K, kaip naujų prietaisų standarto už priimtiną kainą vartotojui, plitimas. Nemažai pasikeitė ir ekranų technologijos, kurios nuolat tobulinamos siekiant dar geriau atkurti spalvas, užtikrinti HDR veikimą. Tuo tarpu projektorių pramonėje pokyčiai šiek tiek sulėtėjo. Pasak Varlė.lt specialistų, projektorių srityje teoriškai per pastaruosius dvejus metus neįvyko joks esminis proveržis, nebent į šią kategoriją įtrauktume itin trumpo nuotolio projektorių rinkos padidėjimą bei ženklų ekrano lempos tarnavimo laiko pailgėjimą, pradėjus taikyti LED technologiją. Rinką pamažu užkariauja tokios konstrukcijos, kurios nėra pigios, tačiau gali būti funkcine alternatyva 4K televizoriui, tuo pačiu metu tame pačiame kainų segmente užtikrindamos daug didesnės įstrižainės vaizdo rodymą. Varlė.lt specialistai apžvelgė tris populiariuss nešiojamų projektorių modelius, kurie gali būti tikrai puikiu pasirinkimu ne tik namams, bet ir išvykoms į gamtą ar sodybą.

Nešiojamasis išmanusis projektorius su „Bluetooth“ garsiakalbiu ir bosinių garsų stiprinimu „BenQ GV30“

Šis projektorius pasižymi 720p HD raiška ir 300 ANSI liumenų ryškumu. Jame esanti Android TV operacinė sistema leis įjungus iškart pasiekti reikiamą turinį, kurį legvai pasieksite naudodamiesi Google asistentu. Taip pat, dėka Chromecast technologijos vaizdą į projektorių galėsite lengvai perduoti iš išmaniojo telefono ar kompiuterio.

„BenQ GV30“ turi integruotą 2.1 kanalo garsiakalbį, kuris padeda dar giliau pasinerti į kino pasaulį. Jį sudaro du 4 W vidutinių dažnių garsiakalbiai ir galingas 8 W žemųjų dažnių garsiakalbis. Svarbu akcentuoti tai, kad irenginys taip pat gali veikti kaip nešiojama Bluetooth muzikos kolonėlė.

Komplekte esantis magnetinis stovelis, leis suprojektuoti vaizdą ne tik priešais projektorių, tačiau ir sienos viršuje, ant stalviršio, ir net ant lubų. Gerą vaizdą padės išlaikyti automatinis fokusavimas bei vertikalus geometrijos koregavimas.

Įrenginys turi USB-C jungtį, kurios pagalba galėsite prijungti atmintuką su reikiama medžiaga, ar ją naudoti vaizdo perdavimui į projektorių iš, pavyzdžiui, „Nintendo Switch“ ir taip megautis dideliu vaizdu. Jame taip pat rasite vaizdo įvesties jungtį HDMI.

Jei nuotolinio valdymo pultelio esančia komplekte nepakanka, „BenQ“ siūlo „Smart Control“ programėlę, kurią reikia atsisiųsti į telefoną. Jos pagalba lengvai įvesite tekstą ir valdysite projektorių savo telefono pagalba.

Ir tai dar ne viskas! Šis nešiojamas projektorius turi integruotą akumuliatorių, dėka kurio, gamintojo teigimu, galėsite mėgautis filmais ar pramogomis net iki dviejų su pusę valandos! Na ir galiausiai projektorius pasižymi itin dideliu atsparumu smūgiams, gamintojas teigia, kad projektoriui nieko nenutiks jei nukris net iš 70 cm aukščio! Ar tai ne šaunu?

Komplekte taip pat rasite patogų krepšį, skirtą projektoriaus ir jo priedų saugojimui bei nešiojimui. Tai itin patogu ir apgalvota! Taigi, šis „BenQ“ modelis gali būti nuostabiu pasirinkimu ne tik kaip namų kino projektorius, bet ir puikus pasirinkimas norint pasiimti tokias pramogas su savimi į gamtą.

Išmanusis projektorius „Xiaomi Mi Smart Projector 2“

Kitas apžvalgos modelis – „Xiaomi Mi Smart Projector 2“ pasižymi galimybe lengvai reguliuoti projekcijos atstumą, kad būtų rodomas 60-120 colių vaizdas. Galėsite žiūrėti filmus, klausytis koncertų ir žaisti žaidimus, tokio dydžio ekrane, kokio norite. Tiesiog atitraukdami projektorių nuo sienos turėsite didesnį vaizdą.

„Mi Smart Projector 2“ palaiko daugiakampę automatinę geometrijos korekciją 3 ašimis ir 6 kryptimis, kad būtų sukurtas tobulas kvadratas, o didelio jautrumo kamera padidina fokusavimo greitį, taip pat apsaugo nuo terminio defokusavimo, todėl vaizdas išlieka aiškus ir ryškus.

Įrenginys projektuoja vaizdus 1920×1080 Full HD (1080p) raiška ir pasižymi 500 ANSI liumenų ryškumu, todėl matomas vaizdas yra išties puikios kokybės.

Įrenginyje yra Android TV operacinė sistema su integruotu Google asistentu bei Chromecast technologija, kuri leidžia vaizdą į projektorių perduoti iš kitų išmanių įrengnių, t.y. telefonų ar kompiuterių. Projektorius turi Netflix sertifikatą, tad galėsite nevaržomi mėgautis „Neflix“ platformoje siūlomais vaizdo įrašais.

Akustikos meistro kruopščiai sukalibruotas „Mi Smart Projector 2“ naudoja dviejų kanalų virtualų erdvinį garsą ir palaiko „Dolby“ dekodavimą. Tikroviški žmonių balsai ir virtualus erdvinis garsas leidžia pasijusti veiksmo centre. Šis projektorius taip pat gali būti naudojamas kaip Bluetooth garso kolonėlė.

Įprastomis darbo sąlygomis tyliai veikiantis projektorius neviršija 28 dB lygio, todėl negirdėsite jokio pašalinio triukšmo. Projektorius turi vieną HDMI 2.0 jungtį, vieną USB 2.0 ir vieną ausinių jungtį, veikia su kietaisiais diskais ir atmintukais, žaidimų konsolėmis, ir t.t., tad lengvai patenkinsite savo poreikius.

„XGIMI Halo+“ projektorius

Trečias šios apžvalgos modelis – „XGIMI Halo+“ pralenkia daugumą nešiojamų projektorių, todėl tai yra vienas ryškiausių, pažangiausių, nešiojamų projektorių iš „XGIMI“ projektorių gamos! Su galinga įmontuota baterija, kurios, gamintojo teigimu, turėtų užtekti dviems su puse valandoms pramogų, 1080p FHD ir išmaniąja ekrano pritaikymo technologija, „Halo+“ suteikia aukštos kokybės vizualinę patirtį.

Projektorius pasižymi net 900 ANSI liumenų ryškumu, tad ryškiu vaizdu galėsite mėgautis net ir esant šviesesnei aplinkai. Projektorius turi du 5 W „Harman Kardon“ garsiakalbius, kurie skleidžia švarų, neiškraipytą „Hi-Fi“ garsą.

Auto Keystone korekcijos funkcija sulygiuoja vaizdą su projekcijos sritimi pagal vertikalius/horizontalius +/-40° kampus. Taip pat projektius pasiyžmi automatinio fokusavimo, sumanaus kliūčių vengimo bei ekrano išlygiavimo funkcijomis.

Vertėtų paminėti, kad „XGIMI Halo+“ projektorius palaiko 3D turinį. Gamintojas taip pat siūlo įsigyti 3D akinius ir mėgautis erdviniu vaizdu. Android TV ir Google Play suteikia sklandžią prieigą prie daugiau nei 5000 programų. Naudodami integruotą „Chromecast“ galite belaidžiu būdu perduoti programas, žaidimus ir kt. tiesiai į „Halo+“ iš „Android“ ar „Apple“ įrenginių. Nuotolinio valdymo pulte integruotas visada paprastas naudoti Google asistentas leidžia akimirksniu atidaryti programas, ieškoti vaizdo įrašų ir dar daugiau.

Integruota 60 Hz judesio kompensavimo technologija (MEMC) naudoja specializuotą algoritmą, kad būtų užtikrintas ypač mažas vaizdo susiliejimo ir delsos dažnis. Net ir bet kokio sportinio veiksmo įkarštyje vaizdas išlieka neįtikėtinai ryškus ir aiškus. „Game Mode Boost“ sujungia puikią skiriamąją gebą ir garsą su dideliu atnaujinimo dažniu ir 26,5 milisekundžių delsa, todėl visapusiškai įtrauks jus į bet kokį žaidimą. Įrenginys turi HDMI, USB ir ausinių jungtis.

Gamintojas taip pat savo asortimente siūlo trikojį projektoriui. Tikrai rekomenduojame tokį naudoti su bet kokiu nešiojamu projektoriumi. Jo pagalba projektorių padėsite ten, kur jums bus patogu ir lengvai nukreipsite vaizdą, ten, kur jis jums reikalingas. Nereikės rūpintis stalu ar pačių įvairiausių daiktų paieška, kad galėtumėte pakišti po projektoriumi ir nukreipti vaizdą į jums reikiamą vietą.

Apibendrinimas

Kuris projektorius geriausias? Į šį klausimą vieno teisingo atsakymo nėra ir to priežastis yra labai paprasta – tiesiog kiekvieno mūsų poreikiai yra skirtingi. Tiek „BenQ GV30“, tiek „Xiaomi Mi Smart Projector 2“, tiek „XGIMI Halo+“ yra verti dėmesio ir turi nemažai privalumų, apie kuriuos trumpai papasakohome, tad pasirinkimo sprendimas priklauso jums. Na, o jei abejojate ar norėtume dar pasikonsultuoti, tai galite padaryti patogiu jums būdu: telefonu, el.paštu ar apsilankę Varlė.lt parduotuvėje.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *