Pristatytas galingiausias „Apple“ planšetinis kompiuteris „iPad Pro 10.5“

„WWDC 2017“ konferencijos metu „Apple“ pristatė naująjį 10.5 col. įstrižainės „iPad Pro“ planšetinį kompiuterį. Padidinus ekrano įstrižainės dydį „Apple“ inžinieriams teko permąstyti planšetinio kompiuterio dizainą. Dėl šitos priežasties 10.5 col. „iPad Pro“ turi šiek tiek plonesnius šoninius rėmelius, o svoris naujojo planšetinio kompiuterio siekia apie 450 gramus.

Naujasis „iPad Pro 10.5“ leidžia naudotis pilno dydžio ekranine klaviatūra ir prijungti pilno dydžio išorinę klaviatūrą.

 

 

Naujajame „iPad Pro 10.5“ naudojamas ekranas su „True Tone“ technologija su išplėsta spalvų gama, maksimaliu 600 nitų ryškumu ir HDR palaikymu. Taip pat naujasis „Apple“ planšetinis kompiuteris palaiko „ProMotion“ technologiją, kuri aprūpina įrenginį maksimaliu 120 GHz atsinaujinimo dažniu.

Priklausomai nuo atvaizduojamo ekrane turinio, „iPad Pro“ gali keisti kadrų dažnį. Pavyzdžiui, dirbant su „Apple Pencil“, kur svarbus sklandumas, šis parametras bus maksimalus, o atvaizduojant statinius vaizdus – 24 GHz. Tokio sprendimo tikslas – energijos taupymas.

Be vieno pažangiausių rinkoje ekrano, „iPad Pro 10.5“ turi galingiausią „Apple“ procesorių „A10X Fusion“. Tai šešių branduolių sprendimas, kurį sudaro trys galingi ir trys energiją taupantys branduoliai. Pažymima, kad pagrindinio procesoriaus našumas išsaugo 30%, o dvylikos branduolių grafinio procesoriaus – 40%.

Naujojo „iPad Pro“ galingumo pakanka „Affinity Photo“ programos paleidimui. Ji siūlo plačias vaizdų redagavimo galimybes ir jau yra prieinama „App Store“. Pasak Varle.lt specialistų, naujojo „iPad Pro 10.5“ našumo galimybių pakaks labai universaliems uždaviniams.

Nepaisant išaugusio našumo, „Apple“ pavyko išsaugoti standartines 10 autonominio veikimo valandas. Be to, naujasis „Apple iPad Pro“ palaikys greitojo įkrovimo funkciją.

„iPad Pro 10.5“ turi tokias pat kameras, kaip „iPhone 7“. Naujajam „iPad Pro“ planšetiniam kompiuteriui bus prieinama aibė įvairių priedų, tarp kitko ir atminties kortelių adapteris. Naujasis „Apple“ planšetinis kompiuteris bus siūlomas su 64, 256 ir 512 GB vidine atmintimi ir kainuos atitinkamai 649, 749 ir 949 dolerių.

 

Oficiali gamintojo informacija čia:

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *