Prestižinio žaislų apdovanojimo „ToyAward 2017“ laimėtojai – kas jie?

ToyAward žaislai-laimėtojai

Kasmet rinkoje pasirodo tūkstančiai įvairių žaislų ir prekių vaikams. Tačiau kyla klausimas, kokie produktai iš tikrųjų verti dėmesio ir yra ne tik patrauklūs patiems vaikams, bet ir pasižymi akivaizdžia nauda? Atsakymą pateikia tradiciniai „ToyAward“ apdovanojimai. Kiekvienais metais Niurnberge vykstančios žaislų ir prekių vaikams parodos „Spielwarenmesse“ metu apdovanojami produktai, kurie išsiskira inovatyvumu, kokybe ir kūrybiškumą skatinančiomis savybėmis. Šiais metais dėl apdovanojimo kovojo 361 gamintojo 635 žaislų pozicijos.

Pagrindiniai kriterijai „ToyAward“ apdovanojimo siekiantiems žaislams yra tokie: įdomumas žaidžiant, originalumas, saugumas, meistriškumas ir kokybė, produkto koncepcijos suprantamumas, sėkmingos prekybos perspektyvos.

„ToyAward 2017“ laimėtojai buvo renkami 4 kategorijose:

  • Žaislai naujagimiams ir kūdikiams (0 – 3 m.) (angl. Baby&Infant);
  • Žaislai ikomokyklinio amžiaus vaikams (3 – 6 m) (angl. PreSchool);
  • Žaislai mokiniams (6 – 10 m.) (angl. SchoolKid);
  • Žaislai paaugliams ir suagusiems (vyresniems nei 10 m.) (angl. Teenager&Adults).

 „ToyAward 2017“ laimėtojas žaislų naujagimiams ir kūdikiams kategorijoje

Magnetinių medinių kaladėlių rinkinys „Tegu BEANS & TUMTUM“

Specialistų teigimu, medniai žaislai šio metu išgyvena savo „renesansą“. „BEANS & TUMTUM Magnetic“ magnetinių medinių kaladėlių rinkinys išsiskiria iš kitų medinių žaislų savo tradicinių ir modernių savybių deriniu. Magnetų dėka spalvotos kaladėlės „sulipdamos“ labai paprastai. Tai patrauklus žaislas pažintyje su konstruktoriais. Medinių magnetinių kaladėlių rinkinio koncepcija, skoningas dizainas ir aukštos kokybės medžiagos taip sužavėjo apdovanojimo komisiją, kad toji skyrė šiam produktui pirmąją vietą žaislų kūdikiams kategorijoje.

Daugiau informacijos apie magnetinių medinių kaladėlių rinkinį „Tegu BEANS & TUMTUM“ čia: https://www.tegu.com

„ToyAward 2017“ laimėtojas žaislų ikimokyklinio amžiaus vaikams kategorijoje

„Hape Mighty Mountain Mine“ rinkinys

Šio žaislo edukacinės savybės atitinka tiek vaikų, tiek tėvų poreikius ir reikalavimus keliamus tokio tipo žaislams. Šis žaislas pasižymi kelių lygių dizainu. „Mighty Mountain Mine“ apima klasikinį geležinkelio rinkinį ir kasyklą. „Mighty Mountain Mine“ – tai geležinkelis, kuris spiraliniu būdu eina iš kasyklos ir įvairius žiedus, tunelius ir tiltus.

Daugiau informacijos apie „Hape Mighty Mountain Mine“ čia: https://www.hape.com/us/en/

„ToyAward 2017“ laimėtojas žaislų mokiniams kategorijoje

Programavimo mokantis „LEGO BOOST“ rinkinys

Su „LEGO BOOST“ mokyklinio amžiaus vaikai žaisdami įgys pirmųjų programavimo įgūdžių.  Specialios programėlės dėka vaikai gali užprogramuoti sukurtų iš kaladėlių veikėjų judesius ir garsus. Rinkinyje yra robotas, katinas ir gitara. „LEGO BOOST“ – tai išskirtinis tradicinio konstruktoriaus ir moderniųjų technologijų derinys.

Daugiau informacijos apie „LEGO BOOST“ rinkinį čia: https://www.lego.com/en-us/

„ToyAward 2017“ laimėtojas žaislų paaugliams ir suagusiems kategorijoje

„Revell Control X-treme Raver VR Racer“ nuotoliniu būdu valdomas automobilis su VR elementais

Virtuali realybė ir nuotoliniu būdu valdomas automobilis – inovatyvią žaidimo patirtį siūlantis produktas, kuris orientuotas ne tik į vaikų, bet ir suaugusiųjų auditorijas. Specialios programėlės išmaniajam telefonui ir įtrauktų į komplektaciją VR akinių dėka galima valdyti robotizuotą automobilį ir patirti žaidimą iš automobilio perspektyvos.

Daugiau informacijos apie „Revell Control X-treme Raver VR Racer“ čia: https://www.revell.de/en/home.html

Varle.lt specialisčių apsilankiusių tarptautinėje Niurnbergo žaislų parodoje teigimu, „ToyAward 2017“ laimėtojai – tik mažas atspindis to, kas šiuo metu vyksta žaislų industrijoje, tačiau šie žaislai neabejotinai diktuoja dabartines tendencijas ir rinkos plėtros kryptis.

Parengta pagal: http://www.toyaward.de/en/2017/