Pasirodė naujo „Samsung“ planšetinio kompiuterio nuotraukos

Jau keletą mėnesių sklando gandai apie tai, jog „Samsung“ planuoja pristatyti „Galaxy View“ planšetinį kompiuterį su 18,4 colių įstrižainės ekranu, kuris galės konkuruoti su „Microsoft Surface Pro 4“ ir „Apple iPad Pro“ įrenginiais.

Samsung-Galaxy-View-SamMobile_027

Nepaisant tokio ekrano dydžio, planšetinis kompiuteris „Galaxy View“ pasižymės vidutinėmis techninėmis charakteristikomis. Įrenginys turės 1920х1080 pikselių skiriamosios gebos LCD ekraną, aštuonių branduolių „Exynos 7580“ procesorių su 1,6 GHz taktiniu dažniu, „Mali-T720 MP4“ vaizdo plokštę, 2 GB operatyviosios atminties, 32 GB vidinės atminties su išplėtimo galimybe, 5700 mAh talpos bateriją ir „Android 5.1“ operacinę sistemą. „SamMobile“ nuotraukų pavidalu pasirodė keli šio planšetinio kompiutetio anonsai.

Samsung-Galaxy-View-SamMobile_005 Samsung-Galaxy-View-SamMobile_006

Sprendžiant iš nuotraukų, įrenginio korpusas bus pagamintas iš metalo. Pažymima, jog planšetinis kompiuteris neturės mechaninio, įprasto „Samsung“ mobiliems įrenginiams „Home“ mygtuko. Taip pat smalsumą žadina doko stotelė su rankena, skirta planšetinio kompiuterio nešiojimui.

Samsung-Galaxy-View-SamMobile_007

Deja, kol kas nėra jokios oficialios informacijos, kada pasirodys šis įrenginys, tačiau spėjama, jog pristatymas įvyks greitai.

Samsung-Galaxy-View-SamMobile_025 Samsung-Galaxy-View-SamMobile_026

Šaltiniai: phonearena.com, sammobile.com