„Nokia“ turėjo planšetinį kompiuterį su „PureView“ kamera ir „Windows RT“

Internete pasirodė informacija, susijusi su suomių vystytu planšetiniu kompiuteriu. Įrenginys turėjo turėti „PureView“ kamerą ir veikti „Windows RT“ operacinės sistemos pagrindu. Tačiau planšetinis kompiuteris nepasirodys prekyboje.

„Bestmobileblog“ paskelbė kelias „Nokia“ planšetinio kompiuterio, kuriuo niekada nebus prekiaujama, nuotraukas. Įrenginys pavadintas „RX-115/RX-116“, o jo techninė specifikacija labai primena 2013 metų „Lumia 2520“. Tai 10,1 colių ekranas, 4 branduolių „Snapdragon 800“ procesorius, 2 GB RAM atminties.

Tačiau įdomiausia yra tai, jog „RX-11x“ planšetė aprūpinta kamera su „Carl Zeiss“ ir „PureView“ technologija, pažįstama visiems iš „Lumia 1020“. Todėl galima daryti prielaidą, jog šis įrenginys turėjo būti skirtas nuotraukų mėgėjams.

nokia1
„RX-11x“ specifikacija buvo panaši į „Lumia 2520“

Deja, planšetinis kompiuteris nebuvo išleistas ir tikrai nepasirodys prekyboje. Kodėl? Nes šis įrenginys veikia „Windows RT“ operacinės sistemos pagrindu, t.y., platformos, su kuria „Microsoft“ atsisveikino šių metų pradžioje baigęs paskutinės planšetės su šia operacine sistema – „Surface 2“ gamybą.

nokia2
Naujiena buvo kamera su „PureView“

Šaltinis: Bestmobileblog