Net keturi nauji „iPhone“! „iPhone 12”, „iPhone 12 mini“, „iPhone 12 Pro“ ir „iPhone 12 Pro Max“ oficialiai pristatyti

Tokio didelio pasirinkimo „Apple“ dar neturėjo. Vakar, spalio 13 dieną gamintojas oficialiai pristatė net keturias „iPhone 12“ versijas. Kaip atrodo ir ką siūlo naujienos?

Šį kartą „Apple“ nusprendė „Mini“ modelį prijungti prie flagmanų lygos, aprūpindama jį tokia pat galia. Nors naujųjų „iPhone“ dizainas pagaliau kažkiek pasikeitė ir jis dabar yra šiokia tokia alizuija į „iPhone 4“. Nedidelis pakeitimas – mažesnė ekrano išpjova. Visų „iPhone 12“ širdyje integruotas naujausias „A14 Bionic“ procesorius ir visi nauji išmanieji gavo  Super Retina XDR OLED ekranus. Lyginant su „iPhone 11“, „iPhone 12“ yra 11%  plonesnis ir 16% lengvesnis.

Viena svarbiausių naujausių „Apple“ išmaniųjų telefonų naujovių – 5G palaikymas. Kita svarbi naujiena – keraminis skydas (angl. „Ceramic Shield“), speciali ekrano danga, kuri turi užtikrinti dar didesnį „iPhone“ patvarumą ir atsparumą įbrėžimams bei kritimams. Pasak gamintojo, rizika, kad kritimo metu „iPhone 12“ nenukentės, dabar didesnė keturis kartus.

„iPhone 12“ telefonai turi naują procesorių. „A14 Bionic“ yra pirmasis pasaulyje procesorius, pagamintas 5 nanometrų technologijos pagrindu, turi užtikrinti dar sklandesnį ir spartesnį įrenginių veikimą.

Panašu, kaip ir ankstesniais metais, „Pro“ serijos „iPhone 12“ pristatomi kaip įrenginiai, tobulai tinkantys nuotraukoms ir filmavimui. Šiais metais gamintojas ypač išgyrė „iPhone 12 Pro Max“ – kaip išmanųjį, su didžiausiais matricos 1,7 µm pikseliais panaudojant plačiakampį objektyvą.  Apie „iPhone Pro“ kamerų profesionalumą taip pat liudija galimybė filmuoti HDR, Dolby Vision, 60 kadrų per sekundę sparta ir 4K. Ir visa tai vienu metu!

Trumpas „iPhone 12”, „iPhone 12 mini“, „iPhone 12 Pro“ ir „iPhone  12 Pro Max“ palyginimas pateiktas lentelėje žemiau:

Trumpas iPhone 12 palyginimas

Įdomu tai, kad naujausių telefonų komplektacijoje nebus įkroviklio, tik Lightning / C tipo USB laidas. Gamintojas tokį sprendimą argumentuoja rūpindamasis aplinka. Toks žingsnis turėtų sumažinti elektros atliekų susidarymą  ir kenksmingo anglies dioksido kiekį.

Registruokis ir būk tarp pirmųjų, kurie sužinos, kada prasidės išankstinė naujausio iPhone 12 | 12 Pro prekyba: