Microsoft rengia naują ir pigesnį Surface planšetinį kompiuterį

Gigantas iš Redmonto rengia naują Surface planšetinį kompiuterį. Šį kartą tai bus pigesnis įrenginys, turintis veikti Windows 8.1 operacinės sistemos pagrindu.

Praeitais metais Microsoft pasiūlė tik Surface Pro serijos naujus planšetinius kompiuterius, kurių kaina prasideda nuo 799 eurų. Ką kompanija turi pasiūlyti mažiau pasiturtintiems klientams? Šiuo metu tai – Surface 2 su Windows RT operacine sistema.

Winbeta servisas praneša, kad Microsoft jau rengia naują, pigesnį Surface planšetinį kompiuterį, kuris turėtų pakeisti Surface 2 su Windows RT (jo gamyba prieš kurį laiką buvo nutraukta). Naujas įrenginys turėtų veikti Windows 8.1. operacinės sitemos pagrindu. Tai reiškia, kad planšetinis kompiuteris gaus Intel Atom arba Intel Core M procesorių, o ne SoC sistemą, paremtą ARM architektūra.

Detali naujo Microsoft planšetinio kompiuterio specifikacija kol kas yra nežinoma. Remiantis Winbeta, naujo Surface premjera gali įvykti šių metų BUILD konferencijos, prasidėsiančios balandžio 29 dieną, metu arba prieš ją.

Reikėtų pažymėti, kad Microsoft kompanijai planšetiniai kompiuteriai pelną pradėjo nešti tik po Surface Pro 3 premjeros. Ankstesni modeliai atnešdavo tik nuostolius, tačiau paskutinis Surface įrenginys trečiąjį 2014 metų ketvirtį generavo pelną.

Šaltinis: winbeta