„Lenovo Yoga Book“: revoliucingas nešiojamas kompiuteris, planšetė ir užrašinė viename įrenginyje (IFA 2016)

„Lenovo Yoga Book“ kompiuteris_IFA2016

„Lenovo Yoga Book“ turi plokščią klaviatūrą, kuri atpažįsta daug paspaudimo laipsnių ir leidžia žymėtis ranka rašytas pastabas. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistų manymu, jau dabar galima drąsiai teigti, kad tai gali būti vienas revoliucingiausių „IFA 2016“ renginio metu pristatomų įrenginių.

Kartais kai žvelgiame į naujienas technologijų pasaulyje, apima šioks toks marazmo jausmas. Nauji korpusai, greitesni procesoriai, didesnė ekrano raiška – na kiek galima? Tačiau galima manyti, kad būtent tokiomis akimirkomis atsiranda įrenginiai, kurie atnaujina mūsų tikėjimą inovatyvumu.

„Lenovo Yoga Book“ klaviatūra

„Lenovo Yoga Book“ – tai originalus planšetinio kompiuterio, nešiojamo kompiuterio ir šiuolaikiškos užrašinės derinys. Įdomiausias įrenginio elementas– plokščia apatinė dalis, kuri gali tarnauti tiek kaip klaviatūra, tiek kaip paviršius, leidžiantis piešti ir daryti užrašus. Kai piešiame, skydelis yra juodas, tačiau kai naudojamės įrenginiu įprastai, atsivaizduoja jame virtualūs klavišai. Klaviatūra reaguoja į daug paspaudimų laipsnių ir veikia ne tik su komplektacijoje esančiu „Wacom“ rašikliu (nereikalauja įkrovimo), bet ir su paprastais pieštukais. To dėka rašant ant lapo padėto ant „Yoga Book“, mūsų darbo efektą taip pat pamatysime įrenginio ekrane. Panašu, kad šis produktas bus puikus įrenginys dirbantiems su grafika.

Kiti „Lenovo Yoga Book“ elementai taip pat nuteikia optimistiškai. Įrenginys turi 10.1 colio Full HD ekraną, „Intel Atom X5“ procesorių, 4 GB RAM atminties bei 64 GB saugyklos. Korpuso storis siekia 9,6 mm, o sveria visuma 680 g. Pažymima, jog rinkoje bus prieinamos dviejų operacinių sistemų versijos: „Android“ ir „Windows 10“.

Šaltinis: BGR

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *