Kodėl verta rinktis EPSON rašalinį spausdintuvą?

Kodėl verta rinktis EPSON spausdintuvą

Atsisveikinkite su spausdintuvų kasetėmis

Susipažinkite su spausdintuvais pasižyminčiais nuolatinio rašalo tiekimo sistema „Ink Tank System“

Inovatyvi ultra talpi nuolatinio rašalo tiekimo sistema padeda išvengti būtinybės pirkti ir keisti rašalines kasetes. Vietoj jų ITS spausdintuvai yra aprūpinti rašalo buteliukais. Šis sprendimas leidžia spausdinti tūkstančius puslapių be mažiausių problemų ir netikėtų sąnaudų.

EPSON spausdintuvai

Kodėl verta įsigyti Epson rašalinį spausdintuvą?

Epson rašaliniai spausdintuvai su ITS sistema pasižymi aibe kompromisų neturinčiais privalumais, tačiau yra kelios funkcijos, kurios vertos ypatingo dėmesio. Šie Epson spausdintuvai užtikrina neįtikėtinai taupų spausdinimą bei pasižymi aukšto lygio patikimumu ir naudojimosi paprastumu.

Išskirtinai mažos spausdinimo sąnaudos

Mažos spausdinimo sąnaudos

Integruotas didelės talpos rašalo konteineris užtikrina gražius spausdinimo rezultatus ir labai mažas sąnaudas.

Didelės talpos Epson kompanijos pridėti prie komplektacijos rašalo buteliukai leidžia atspausdinti tūkstančius puslapių.

Patogūs buteliukai su rašalu (70 ir 140 ml talpos) užtikrina labai mažas spausdinimo sąnaudas. Galima sutaupyti net 90% spausdinimo sąnaudų.

Spausdinkite tūkstančius puslapių

Koks Epson spausdintuvas geriausiai tinka Jums? Pasinaudokite patarimų gidu ir raskite optimialiai savo poreikiams pritaikytą sprendimą.

Spausdintuvai namams

Modeliai L310, L382, L386 ir L486 yra parduodami su rašalo, dviem papildomais buteliukais ir juodo tušo komplektu. Rašalo atsargos leidžia atspausdinti net iki 13 000 juodai-baltų puslapių ir 6500 spalvotų puslapių, kas atitinka 63 rašalines kasetes. To pakaks net 2 metams jei kasdien spausdinsite iki 17 puslapių.

EPSON Spausdintuvai namams

Spausdintuvai biurui

Modeliai L605, L655, L1455 leidžia atspausdinti iki 11 000 puslapių naudojant du pridėtus į komplektaciją originalius rašalus (pakuotėje yra po vieną 70 ml buteliuką kiekvienos iš 3 spalvų ir 140 ml juodo rašalo). To pankanka dviem metams kasdien spausdinant iki 15 puslapių.

EPSON Spausdintuvai biurui

Spausdintuvai nuotraukoms

Prie L805, L810, L850 ir L1800 modelių yra pridėtos rašalo atsargos, kurių turėtų užtekti iki 1900 vienetų 10 x 15 cm formato nuotraukų atspausdinimui. To pakaks dviem metams spausdinant kiekvieną savaitę daugiau nei 18 nuotraukų.

EPSON Spausdintuvai nuotraukoms

Patikimumas

Micro Piezo spausdinimo galvutė

Garantija

Pasaulinės klasės Epson kompanijos aptarnavimo, serviso ir garantijos programa suteikia naudotojams garantiją, kad kartu su Epson spausdintuvu jie gaus maksimalią spausdintuvo vertę ir patikimumą. Su specialiais spausdintuvais su ITS sistema ir originaliu rašalu galite miegoti ramiai žinodami, kad spausdintuvą pilnai apima Epson garantija.

Micro Piezo spausdinimo galvutė

Unikali Epson kompanijos Micro Piezo technologija – tai inovatyvi, naši ir tiksli galvutė, kuri užtikrina aukštos kokybės spausdinimą, pasižymintį ryškiomis spalvomis ir nuostabiu detalių perteikimu. Spausdinimo galvutė taip pat padeda sumažinti įtaką aplinkai, kadangi naudoja rašalą labai taupiai.

Patvarumas

Specialiai sukurtas konteineris rašalui yra pilnai integruotas į spausdintuvą tam, kad būtų užtikrintas patikimas spalvotas spausdinimas. Toks sprendimas leidžia išvengti problemų, kurios dažnai atsiranda naudojant neoriginalias rašalo papildymo sistemas ar kitų kompanijų konteinerius su rašalu.

Originalus Epson kompanijas rašalas yra gaminamas steriliomis sąlygomis ir yra optimizuotas darbui su Epson kompanijos Micro Piezo technologijos galvutėmis, kurios užtikrina neprilygstamą kokybę, patvarumą ir patikimumą.

Naudojimosi paprastumas

Lengvas naudojimas

Įmontuoti didelės talpos rašalo konteineriai užtikrina nuolatinį rašalo tiekimą. Nereikia keisti kasečių. Tereikia papildyti konteinerius rašalu ir galima spausdinti. Tai patogus ir pigesnis sprendimas.

Pradėkite nuo 3 paprastų žingsnių:

  • 1 žingsnis: pripildykite
  • 2 žingsnis: sukonfigūruokite nustatymus
  • 3 žingsnis: spausdinkite

Jungiamumas

Jungiamumas

ITS spausdinduvai pasižymi plačiu jungiamumo parinkčių pasirinkimu: Wi-Fi su automatiniu konfigūravimu, Wi-Fi Direct ir Ethernet. Galima lengvai persiųsti dokumentus ir nuotraukas spausdinimui elektroniniu laišku arba naudojantis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu su suderinamomis programėlėmis ir Epson Connect.

Epson Connect

Spausdinkite kur norite ir kada norite su Epson Connect. Galite siųsti spausdinimui skirtus dokumentus iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių įdiegtos nemokamos Epson iPrint programėlės dėka. Be to, Epson Email Print funkcijos dėka yra galimybė iš bet kurios pasaulio vietos elektroninio pašto būdu siųsti dokumentus ir nuotraukas tiesiogiai spausdintuvui.

Šaltinis: Epson