Keli patarimai ieškant kūno svarstyklių

Asmeninės svarstyklės

Ko gero kiekienas žino, kad norint turėti dailią figūrą privalu ne tik rūpintis ja galvojant apie mitybą, sportą, bet ir nepamiršti stebėti savo rezultatus, pavyzdžiui, svorį.

Sveikatos specialistai yra įsitikinę, kad žmonės, kurie dažniau randa laiko užlipti ant svarstyklių, greičiau pasiekia užsibrėžtų tikslų – numesti vieną kitą nereikalingą kilogramą. Bet čia, kaip ir visur gyvenime, svarbus saikas.

Dėl to dietologai rekomenduoja svertis tik vieną kartą per savaitę. Kada geriausia „kopti“ ant šio prietaiso?

  1. Tai laikas, kai galite sužinoti tiksliausius duomenis apie savo svorį. Tik pabudus naudinga svertis, nes skrandis dar nėra apkrautas ir pailsėjęs.
  2. Pailsėjus. Miegas ne ką mažiau svarbus veiksnys besirūpinantiems savo išvaizda.
  3. Pozityviai nusiteikus. Psichologai primena, kad svoriui reguliuoti būtinas ir teigiamas mąstymas. Esant puikios nuotaikos suaktyvėja smegenų veikla, stiprėja imuninė sistema ir žinoma, gražėja figūra.

Varle.lt specialistų teigimu, svorio stebėjimui galime rinktis iš trijų tipų svarstyklių – mechaninių, elektroninių arba išmaniųjų. Trumpai apie šias svarstyklių kategorijas.

Mechaninės svarstyklės. Tai konservatyvesnis ir ekonomiškesnis sprendimas, nors kartais priverčiantis nukabinti nosį, kad taip atsakingai derinant mitybą ir sportuojant – svarstyklės nerodo tokių skaičių, kokių buvo tikėtasi. Tačiau šiuo atveju neverta visada save bausti dar drastiškesnėmis dietomis, mat būtent mechaninės svarstyklės turi apie vieno kilogramo paklaidą.

Elektroninės svarstyklės – stilingas vartotojo pasirinkimas. Šiandien gausus šios kategorijos svarstyklių dizainas pralenkia tradicinio mechanines. Dabar rinkoje akys raibsta nuo elektroniškai inovatyvių svarstyklių. Džiugina ir dar vienas faktas – elektroninių svarstyklių paklaida siekia vos kelis gramus. Taigi, turint elektronines svarstykles – nemokamai gaunamas ir pozityvios nuotaikos užtaisas.

Išmaniosios svarstyklės skirtos moderniam ir šiuolaiškam žmogui. Pavyzdžiui, „iHealth“ kompanijos produktas, kurio pagalba galite stebėti ne tik savo svorį, bet ir KMI (kūno masės indeksą), riebalų kiekį, raumenų, kaulų, vandens masę organizme, vidaus organų riebalų analizę ir rekomenduojamą paros kalorijų skaičių. Nuostabu, tiesa? Taigi visą šią detalią informaciją apie save galima stebėti telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose.

Tiek naudingų patarimų šį kartą – būkite sveiki ir laimingi.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *