Kam pirkti nešiojamą kompiuterį jei yra „iPad Pro“?

„Apple“ kompanijos vadovas Tim Cook pareiškė, jog „iPad Pro“ gali be problemų pakeisti nešiojamą kompiuterį. Įdomi nuomonė, mat kompanija juk taip prekiauja „Mac“ ir „MacBook“ kompiuteriais, todėl teigdamas jog šiuo metu nemato motyvų, kodėl žmonės turėtų pirkti nešiojamą kompiuterį, Tim Cook tam tikru būdu taip pat atbaido ir nuo „Apple“ produktų.   

„Apple iPad Pro“ yra labai specifinis produktas, kuris tikrai ras savo klientus, tačiau drąsiai teigti, jog tai planšetinis kompiuteris kiekvienam, vargu ar galima. Tačiau Tim Cook mano, jog iš tikrųjų šiuo metų nėra priežasčių nešiojamo kompiuterio pirkimui. „iPad Pro“ gali pakeisti tiek stacionarius, tiek nešiojamus kompiuterius. Tokio tipo produkto reklama yra savotiškai įdomi, mat „iPad“ jau kurį laiką turi mažėjančius pardavimus ir iš tikrųjų, vargu, ar galima tikėtis, jog „iPad Pro“ dėka ši situacija pasikeistų. Maža to, „Apple“ kompanija ir pati prekiauja kompiuteriais, o paskutinis ketvirtis tiekimų požiūriu buvo rekordinis – parduota 5,71 mln. „Mac“ įrenginių.

Pati konstrukcija yra tiesiog per brangi tam (minimali „iPad Pro“ kaina yra 799 doleriai), kad galėtų tapti prieinamu kiekvienam planšetiniu kompiuteriu. Tokio tipo įrenginiui tai išties nemaža suma, už kurią šiuolaikinėje prisotintoje išmaniųjų įrenginių rinkoje nesunku rasti išties įdomų nešiojamą kompiuterį ar tiesiog ir kitą, bet pigesnę planšetę. Tim Cook tvirtina, kad „iPad Pro“ puikiai pasiteisins profesionalų srityje. „Apple“ vadovas užsimena apie muzikos ir grafikos kūrimą.

Šaltinis: WCCFTech

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *