GoPro HERO 4 Black kameros apžvalga

Kuo ši kamera skiriasi nuo savo pirmtakų? Visų pirma, ji turi dvigubai galingesnį procesorių, o tai atsispindi dvigubai geresnėje raiškoje, taigi suteikia profesionalaus filmavimo kokybę.

4K rezoliucijos vaizdo įrašymas vyksta iki 30 kadrų per sekundę greičiu. SuperView režimo dėka kamera fiksuoja ypatingai platų vaizdo lauką. Tai ypač naudinga savybė muzikos festivalių filmuotojams.

Be belaidžio interneto jungties kamera taip pat turi Bluetooth ryšį, kuris leidžia ne tik dalintis turiniu, bet ir valdyti patį įrenginį. Šios jungtys leidžia dalintis ne tik jau užfiksuota ir išsaugota medžiaga, bet ir realiuoju laiku filmuojamu turiniu. Nuotolinio valdymo programos dėka kamerą įmanoma valdyti tiek iš planšetinio kompiuterio, tiek iš išmaniojo telefono, kuris gali būti net už 180 metrų.

Kameros ypatybė – galimybė filmuoti po vandeniu net 40 metrų gylyje. HERO 4 Black gali vienu metu ir filmuoti, ir fotografuoti. Įspūdingą kokybę garantuoja 12 MP CMOS jutiklis.

Vienintelis šio modelio trūkumas – nėra baterijos patobulinimų. Filmuojant aukščiausia raiška, dalinantis įrašais baterija išlaiko šiek tiek daugiau nei 1 valandą, pasirinkus žemesnę raišką – 2 valandas.

Galbūt skamba neįtikėtinai, tačiau visi šie funkcionalumai telpa tik 83 gramus sveriančiame įrenginio korpuse.

Vaizdo kokybė 5
Baterija 2
Funkcionalumai 4

Verdict

GoPro Hero4 kamera leis užfiksuoti netikėčiausius įspūdžius, nesvarbu ar važiuojate dviračiu kalnais ar esate paniręs po vandeniu.

3.6Įrenginys tiems, kurie nenustygsta vietoje
GoPro HERO 4 Black kameros apžvalga