Automagnetolos

Išsirinkti naują automagnetolą yra nepaprastai sunku, ypač, kai apie ją žinoma visai nedaug. Lengvu mostu į pirkinių krepšį įsimesti naujos prekės nesiryžtama, kadangi kiekviena magnetola turi unikalių funkcijų bei privalumų. Įranga turi plačią specifikaciją, tad nenuostabu, jog jos pasirinkimas kelia daug abejonių bei nerimo.

Kiekvienas naujas pirkinys reikalauja atsižvelgti į vieną kitą pasirinkimo kriterijų, pagal kurį arba nusprendžiama įsigyti prekę, arba ne. Rekomenduojame šiuos aspektus peržvelgti ir Jums.

Kaina

Bene didžiausią pasirinkimų ribą nubrėžia pinigai bei tai, kiek jų norima skirti naujam pirkiniui. Automagnetolų kainos yra labai įvairios. Kuo įmantresnė ir daugiau funkcijų atliekanti įranga tai bus, tuo daugiau už ją reikės pakloti pinigų. Tai malonumo kaina, kuri neretai būna didelė.

Standartinių magnetolų kainos svyruoja tarp 200 – 300 litų. Tai įprastų specifikacijų automagnetola, kuri geba atkurti informaciją iš CD kompaktinių diskų, USB atmintinių ar įprastų atminties kortelių.  Įprastai toks grotuvas geba be jokio vargo atkurti FM/AM radijo bangas, turi žemų ir aukštų dažnių ekvalaizerius bei kitas įprastam naudojimo malonumui būtinas funkcijas.

Pagrindinės funkcijos

Automagnetola sugeba atlikti ne vieną funkciją. Ji gali atkurti informaciją iš įvairių šaltinių, turėti integruotą ekraną, televiziją, AUX jungtį, išmaniojo įrenginio jungtį, USB jungtį, ekvalaizerius, stiprintuvą ir net distancinį valdymą ar Bluetooth, skirtą laisvų rankų įrangai. Funkcijų yra daug, tačiau ne kiekvienam tiek daug jų reikia. Būtent todėl pirmiausia derėtų apsispręsti, ko iš tikrųjų norima.

Kuo daugiau funkcijų turės automagnetola, tuo daugiau veiksmų bei operacijų galėsite su ja atlikti. Deja, tai taip pat įtakos ir įrangos kainą, tad apie savo sprendimą reikia pagalvoti atsargiai. Ne visuomet brangiausia prekė atitiks jūsų lūkesčius.

Savybės

Standartinė automagnetola turi integruotą stiprintuvą, kurio galia matuojama vatais. Dažniausiai ji turi 4 išėjimus po 45 – 50 W, o neretais atvejais įranga pasižymi ir papildomu išėjimu, skirtu žemų dažnių kolonėlei. Tuo tarpu aukštos kokybės magnetolos integruoto stiprintuvo neturi, kadangi kartu su jomis naudojamas tik išorinis.

Gerai garso kokybei reikia išorinio stiprintuvo, todėl automagnetolose integruotas stiprintuvas nėra reikalingas ir dažniausiai ši savybė nepagerina garso kokybės. Būtent todėl aukštos kokybės magnetolos neturi stiprintuvo, nes kartu su jomis naudojamas išorinis.

Gamintojas bei garantija

Ne kiekviena įsigyta technika yra kokybiška ir ilgaamžė. Vieni daiktai tarnauja ilgai, tuo tarpu kiti – gali neatlaikyti kelių mėnesių ar net savaičių. Ir vienu, ir kitu atveju technikos ilgaamžiškumą įtakoja gamintojai, bei jų gaminamos kokybiškos prekės. Pasikliauti negirdėtų gamintojų produktais nederėtų vien dėl vienos priežasties – jų magnetolos nėra sulaukusios pripažinimo ar įgavusios populiarumo.

Pasaulyje gausu garsių prekinių ženklų, kurių gaminamos automagnetolos yra kokybiškos ir ilgaamžės. Negana to, gamintojai ir net platintojai suteikia garantiją, kurios terminas dažniausiai būna 1 – 2 metai. Tai skatina pasitikėjimą bei garantuoja atlikto pasirinkimo tinkamjmą.

Neverta apsigauti

Naujos prekės pasirinkimas gali sukelti daug nerimo, tačiau svarbiausia žinoti tai, jog net ir pati brangiausia automagnetola negalės pagerinti prastos aparatūros skleidžiamo garso. Būtent todėl investuoti į brangų pirkinį neverta, kol automobilyje nėra įmontuotos aukštos kokybės kolonėlių.

Garso aparatūrą sudaro ne vienas svarbus elementas, tad tik kokybiška ir tarpusavyje suderinta įranga funkcionuos tinkamai ir galės skleisti aukštos kokybės garsą.