„Arbor Gladius“ – planšetinis specialiems uždaviniams

Šiuo metu planšetinių kompiuterių gamintojai varžosi siūlydami naudotojams vis didesnes ekranų skiriamąsias gebas ir vidinių elementų našumą, tačiau tokiai konkurencinei kovai pasirašo tikrai ne visi. Šiuo atveju omeny turima profesionali rinka, kur svarbiausia įrangos savybė yra ne pasiekiami našumo rezultatai, o įrenginio patvarumas, kuris leidžia dirbti net ir sudėtingomis sąlygomis. Atsaku į šį poreikį galėtų būti naujasis „Arbor Gladius“ planšetinis kompiuteris, kuris turėtų patenkinti net ir reikliausių naudotojų poreikius.

Šis modelis turi 10,4 colių AFFS+ TFT LCD 1024×768 pikselių skiriamosios gebos ekraną, kuris didelio (brangiausia versija su 800 nitų) ryškumo dėka yra lengvai įskaitomas net ir labai ryškioje saulėje. Techninė įrenginio specifikacija apima keturių branduolių Intel Celeron N2930 procesorių su 1,83 GHz taktiniu dažniu, 2-8 GB (priklausomai nuo pasirinkto modelio) RAM atminties, RFID modulį, NFC, Wi-Fi a/b/g/n, Bluetooth 4.0, LTE, 32 GB flash atminties, microSD atminties kortelių išplėtimo lizdą, 1880 mAh nuolatinį akumuliatorių, 2500 mAh keičiamą bateriją bei 5 MP kamerą. Visuma turi tokius išmatavimus: 205 x 294 x 25 mm ir veikia „Windows 10“ operacinės sistemos pagrindu.

Žinoma, pagrindinis naujo planšetinio kompiuterio elementas yra jo korpusas, kuris buvo atitinkamai sustiprintas taip, kad atlaikytų kritimą iš 1,2 metro aukščio, ekstremalias temperatūras, dulkes bei lietų. Planšetinio kompiuterio korpuso patvarumą patvirtina IP54 standartas. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į šoninį skydelį, kuris leidžia valdyti įrenginį fizinių mygtukų dėka. Tai gali būti itin naudinga funkcija lyjant arba esant būtinybei užsidėti pirštines. Deja, „Arbor Gladius“ nėra pigus; jo silpniausia versija kainuoja 1612 dolerių.

 

Šaltinis: ZDNet