„Apple“ pavers „iPad“ pažangiu darbo instrumentu

Šią savaitę „The Wall Street Journal“ pranešė apie naują „Apple“ kompanijos iniciatyvą. Ne paslaptis, jog keletas paskutinių ketvirčių brangesnių planšetinių kompiuterių pardavimai palaipsniui mažėja. Ši tendencija neaplenkė ir „iPad“. Nepaisant Timo Cooko pareiškimų, „Apple“ vėl stengiasi pakelti savo planšetinių kompiuterių pardavimus. Šiam tikslui inicijuojama nauja mobilių partnerių programa „Mobility Partner Program“.

Šios naujos programos rėmuose „Apple“ bendradarbiaus su daugiau kaip 40 stambių į technologijas orientuotų kompanijų. Pagrindinė užduotis – paversti „iPad“ patogiu ir funkcionaliu darbo įrankiu, kuris atkreips verslo klientų dėmesį. Kol kas detalesnės informacijos apie šią iniciatyvą praktiškai nėra. Šiai akimirkai net nėra žinomas visas kompanijų, kurios dalyvaus „Apple“ programoje, sąrašas. Tačiau kai kuriuose šaltiniuose yra užuominų, jog tarp partnerių yra „Xero“, „Revel Systems“ ir „ServiceMax“.

Pranešama, kad šiuo metu „Apple“ kartu su partneriais dirba ties naujų skaitmeninių programėlių kūrimu bei senų, praversiančių verslo klientams, tobulinimu.  Be to skiriama nemažai dėmesio sinchronizacijai tarp skirtingų  programų.

 

Šaltinis: macrumors.com