Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
• Modernus WOW dizainas. Dvispalvis efektas stipriam įspūdžiui - išorė spalvota, o vidus baltas
• Naujos kartos svertinis mechanizmas, atsidarantis 180° laipsnių kampu
• Segtuvas pagamintas iš specialaus plastiko, atsparus vandeniui, lengvas
• 5 metų garantija mechanizmui
• Matmenys: 318 x 82 x 312 mm
• Dėžutėje 1 vnt.
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Maksimali talpa | 500 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Žiedų kiekis | 2 |
| Nugarėlės plotis | 8,2 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 312 mm |
| Ilgis | 82 mm |
| Aukštis | 318 mm |
| Svoris | 510 g |
| Modelio pavadinimas | 11060036 |