Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Produkto spalva | Turkis |
| Maksimali talpa | 500 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Žiedų kiekis | 2 |
| Nugarėlės plotis | 8,2 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 312 mm |
| Ilgis | 82 mm |
| Aukštis | 318 mm |
| Svoris | 510 g |
| Modelio pavadinimas | 1106-00-51 |