Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Susegimo pajėgumas | 10 lapai |
| Produkto spalva | Geltona |
| Medžiaga | Metalas, plastikas |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Gerklės gylis | 3,5 cm |
| Sąsagėlių pakrovimo sistema | Viršus |
| Sankabėlių traukiklis | Taip |
| Sankabėlių traukiklio tipas | Integruotas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 30 mm |
| Ilgis | 10 mm |
| Aukštis | 39 mm |
| Svoris | 90 g |
| Pakuotės turinys | |
| Plieno tipas | Taip |
| Pridėtų sankabėlių skaičius | 1000 vnt |
| Modelio pavadinimas | 55281016 |