Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Biblioteka OVO yra tvirta lentynų sistema, pagaminta iš ąžuolo rėmo ir medžio drožlių plokščių lentynų. Ji turi keturias duris, kurios užtikrina lengvą prieigą prie laikomų daiktų.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminuota medžiaga |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Kojų aukštis | 12 cm |
| Durų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo spalva | Ąžuolas |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Tipas | Lentynų sistema |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Pagalbinis išdėstymas | Ant grindų |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | OVO |
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Tinkama vieta | Valgomasis, Miegamasis, Svetainė, Universali, Biuras |
| Veidrodis | Ne |
| Įmontuota šviesa | Ne |
| Prekės tipas | Prie sienos tvirtinamas kabinetas |
| Durų tipas | Vyriukų durys |
| Prekės spalva | Ąžuolas |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 380 mm |
| Pakuotės aukštis | 168 mm |
| Pakuotės plotis | 940 mm |
| Plotis | 900 mm |
| Pakuotės svoris | 34 kg |
| Aukštis | 900 mm |
| Pakuotės gylis | 460 mm |