Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus knygų stovas, skirtas saugojimui ir eksponavimui, su tekstūruotu paviršiumi ir matinio apdailos. Rėmas ir viršus pagaminti iš medžio drožlių plokštės, o durys ir lentynos yra laminuotos.
Savybės |
|
|---|---|
| Surinktas | Ne |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų spalva | Juoda |
| Durų atidarymo tipas | Traukimas |
| Stalčiai | 2 |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ONDA |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Durų skaičius | 2 |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais baldais iš kolekcijos. Savarankiškai surenkami baldai, vyriai su tylia uždarymo sistema. |
Svoris ir matmenys |
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 980 mm |
| Aukštis | 1270 mm |
| Gylis | 450 mm |
| Kojų aukštis | 19 cm |
| Kojų skersmuo | 2 cm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Surinkimo instrukcija x1, Knygų stovas x1 |