Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Apsauginis kėdės kilimėlis 90x130cm
Reguliuojamo aukščio rašomasis stalas Sense7 Nojo 120x60 | juodos/rudos spalvos
| Gamintojas | Fellowes |
| Gross depth (mm) | 14.97 mm |
| Gross height (mm) | 520.7 mm |
| Gross weight | 0.505 kg |
| Gross width (mm) | 447.7 mm |
| Net weight | 0.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.0034897673283 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fellowes |
| Palette Qty | 495 dalių |
| Gamintojo prekės serija | Office Suites mesh back support |
| Gaminio spalva | Black |
| Medžiaga | Mesh textile |
| Plotis | 439 mm |
| Aukštis | 512 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
Tinkamai ir patogiai įrengta mokymosi vieta – vienas svarbiausių dalykų, kad pamokų ruoša ar nuotolinis mokymasis teiktų malonumą. Kaip suorganizuoti namuose tokią vietą, kad mokymasis būtų efektyvus ir saugus? Patarimais dalinasi prekybos centro internete Varlė.lt specialistai.
1. Patogi mokymosi …Koronoviruso sukeltos pandemijos grėsmė pagal galimybes skatina dirbti iš namų. Darbo iš namų režimas nėra atostogos ar poilsis, bet toks pats darbas, kuriam reiktų susikaupti. Varlė.lt specialistų nuomone, tais atvejais, kai darbo specifika leidžia dirbti iš namų, tai padaryti galima …