Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Desktopas |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Žalia |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Raktų skaičius | 29 raktai |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Taip |
| Užrašas simboliais | Kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Antras ekranas | Ne |
| Lengva skaityti ekrane | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 105 mm |
| Ilgis | 149,5 mm |
| Aukštis | 23 mm |
| Svoris | 110 g |
| Modelio pavadinimas | MS-20UC-GN |