Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis kompaktiškas skaičiuotuvas su 10 skaitmenų ekranu veikia su baterija arba saulės energija. Jame yra 29 klavišai, skirti efektyviems skaičiavimams, įskaitant pelno ir mokesčių skaičiavimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Forma | Kišeninis |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Tipas | Pagrindinis |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Dangtelis | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Klavišų kiekis | 29 klavišai |
Galia |
|
| Galia šaltinis | Baterija/Saulės |
| Baterijos tipas | LR54 |
| Remiamų baterijų skaičius | 1 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 70 mm |
| Svoris | 50 g |
| Gylis | 118 mm |
| Aukštis | 8 mm |
Veikimas |
|
| Pelno skaičiavimas | Taip |
| Simbolinė notacija | Kvadratinė šaknis |
| Mokesčių skaičiavimas | Taip |
| Konvertavimas tarp | Procentų |
Ekranas |
|
| Skaitmenų kablelio separatorius | Taip |
| Ekrano pasvirimas | Ne |
| Skaitmenys | 10 skaitmenų |
| Ekrano eilučių skaičius | 1 eilutė |
| Lengvai skaitomas ekranas | Taip |
| Apšvietimo ekranas | Ne |
| Antras ekranas | Ne |